Přeskočit na hlavní obsah

X110 (2023)

CF110AY10 / CF110AY10‑2

Brzdový systém Brzdový systém

Číslo
na výkresu
Název součástky
Kód součástky
Cena
Číslo
na výkresu
1
Název součástky
Kód součástky

HYDRAULIC BRAKE ASSY

9RHV-081000-1000-M1

Cena cena není stanovena není skladem
Číslo
na výkresu
2
Název součástky
Kód součástky

FRONT BRAKE PAD ASSY

9RHV-0813A0

Cena 247 
 ks
Číslo
na výkresu
3
Název součástky
Kód součástky

RH LOWER PUMP ASSY

9RHV-081500-1000-M1

Cena 1 597 
 ks
Číslo
na výkresu
4
Název součástky
Kód součástky

BOLT M8x20

30006-080020810

Cena 14,51 
 ks
Číslo
na výkresu
5
Název součástky
Kód součástky

SULFIDE WASHER

9RHV-081000-1000-21

Cena 14,52 
 ks
Číslo
na výkresu
6
Název součástky
Kód součástky

JOINT BOLT

9RHV-081000-1000-20

Cena cena není stanovena není skladem
Číslo
na výkresu
7
Název součástky
Kód součástky

BOLT M6x12

30006-060012810

Alternativy: 30006-060012870

Cena 14,51 
 ks
Číslo
na výkresu
8
Název součástky
Kód součástky

BOLT M6x25

30006-060025810

Cena 14,51 
 ks
Číslo
na výkresu
9
Název součástky
Kód součástky

BRAKE HOSE ASSY 4

9RHV-081040-1000-M1

Cena 1 408 
 ks
Číslo
na výkresu
10
Název součástky
Kód součástky

LH LOWER PUMP ASSY

9RHV-081400-1000-M1

Cena 1 597 
 ks
Číslo
na výkresu
11
Název součástky
Kód součástky

NUT M8

30204-080810

Cena 14,51 
 ks
Číslo
na výkresu
12
Název součástky
Kód součástky

FRONT BRAKE DISC

9RHV-081001-1000

Cena 566 
 ks
Číslo
na výkresu
13
Název součástky
Kód součástky

REAR BRAKE DISC

9RHV-081002-1000

Cena 653 
 ks
Číslo
na výkresu
28
Název součástky
Kód součástky

BOLT M8x45

30006-080045810

Cena cena není stanovena není skladem
Číslo
na výkresu
15
Název součástky
Kód součástky

Pouzdro

HH4V-081303-1000

Cena cena není stanovena není skladem
Číslo
na výkresu
16
Název součástky
Kód součástky

FOOT BRAKE LEVER SPRING

9RHV-080202-1000

Cena cena není stanovena není skladem
Číslo
na výkresu
17
Název součástky
Kód součástky

Pouzdro

9RHV-080201-1000

Cena cena není stanovena není skladem
Číslo
na výkresu
18
Název součástky
Kód součástky

BRAKE PEDAL

9RHV-080200-1000

Cena 494 
 ks
Číslo
na výkresu
19
Název součástky
Kód součástky

REAR BRAKE PAD ASSY

9RHV-0815A0

Cena 290 
 ks
Číslo
na výkresu
20
Název součástky
Kód součástky

BRAKE HOSE ASSY 2

9RHV-081020-1000-M1

Cena 378 
 ks
Číslo
na výkresu
21
Název součástky
Kód součástky

REAR BRAKE CALIPER BRACKET

9RHV-080003-1000

Cena 1 263 
 ks
Číslo
na výkresu
22
Název součástky
Kód součástky

FOOT BRAKE UPPER PUMP ASSY

9RHV-081600-1000-M1

Cena 1 713 
 ks
Číslo
na výkresu
23
Název součástky
Kód součástky

Šroub

30006-080025810

Cena 14,51 
 ks
Číslo
na výkresu
24
Název součástky
Kód součástky

INNER HEX SCREW M8x50

30102-080050870

Cena cena není stanovena není skladem
Číslo
na výkresu
25
Název součástky
Kód součástky

BRAKE HOSE ASSY 1

9RHV-081010-1000-M1

Cena 479 
 ks
Číslo
na výkresu
26
Název součástky
Kód součástky

BRAKE HOSE ASSY 3

9RHV-081030-1000-M1

Cena 842 
 ks
Číslo
na výkresu
27
Název součástky
Kód součástky

PROPORTIONAL VALVE ASSY

9RHV-081100-1000-M1

Cena 1 437 
 ks
Číslo
na výkresu
29
Název součástky
Kód součástky

REAR LOWER PUMP ASSY

9RHV-081200-1000-M1

Cena 2 004 
 ks
Číslo
na výkresu
30
Název součástky
Kód součástky

REAR HAND BRAKE UPPER PUMP ASSY

9RHV-081300-1000-M1

Cena 1 713 
 ks
Číslo
na výkresu
31
Název součástky
Kód součástky

Šroub

30006-080012810

Cena 14,51 
 ks
Číslo
na výkresu
32
Název součástky
Kód součástky

SPEED SENSOR

9RHV-081700-1000

Cena 755 
 ks
Číslo
na výkresu
33
Název součástky
Kód součástky

LEVER

9RHV-081300-1000-27

Cena cena není stanovena není skladem
Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...