Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRONT SHOCK ABSORBER 9010-050600 2 299,00 Kč
1 FRONT SHOCK ABSORBER 9010-050600-2000 5 445,00 Kč
1 FRONT SHOCK ABSORBER 401B-050500 3 133,90 Kč
2 NUT M10X1.25 30204-102110 12,10 Kč
3 FRONT UPPER ARM, RH 9010-050200 1 185,80 Kč
4 RETAINER 34 30801-03405 12,10 Kč
5 TOP BALL PIN 9010-050700 1 173,70 Kč
5 TOP BALL PIN 9010-050700-1000 Na dotaz
6 STEERING KNUCKLE,RH 9010-050001 1 718,20 Kč
7 RETAINER 55 30800-05505 24,20 Kč
8 GUARD, BRAKE DISC 9010-030008-1000 254,10 Kč
9 BOLT M6X12 30006-060012840 12,10 Kč
10 BEARING 30499-03080 871,20 Kč
11 WASHER Φ10 9010-300002 12,10 Kč
12 FRONT LOWER ARM, RH 9010-050100 677,60 Kč
13 BOTTOM BALL PIN 9010-050800 1 125,30 Kč
13 TOP BALL PIN 9010-050800-1000 Na dotaz
14 BUFFERING COLLAR 9010-050500 96,80 Kč
15 CAP, BUFFERING COLLAR 9010-050003 24,20 Kč
16 FRONT PROTECTOR, RH 9010-040024 157,30 Kč
17 NUT CHUCK M6 8030-040800 12,10 Kč
18 BOLT M10×1.25×70 30006-102070840 48,40 Kč
19 NUT M10X1.25 9010-100002 12,10 Kč
20 COTTER PIN 30903-0201640 12,10 Kč
21 BOLT M10X1.25X50 30006-102050840 36,30 Kč
22 FRONT UPPER ARM, LH 9010-050400 1 185,80 Kč
23 STEERING KNUCKLE, LH 9010-050002 1 718,20 Kč
24 FRONT LOWER ARM, LH 9010-050300 677,60 Kč
25 FRONT PROTECTOR, LH 9010-040023 157,30 Kč
×