Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BRACKET, FRONT AXLE 9010-030001 157,30 Kč
2 BOLT M8X14 30006-080014810 Na dotaz
3 NUT M12 30204-122810 Na dotaz
4 SCREW M6X12 30102-060012810 Na dotaz
5 NUT M10 30204-102810 Na dotaz
6 CUSHION MAT 9010-000200 350,90 Kč
7 FRONT BRACKET COMP,ENGINE 9CR6-001100 883,30 Kč
8 BOLT M10X1.25X20 30006-102020810 36,30 Kč
9 BOLT M12X1.25X170 30006-122170810 Na dotaz
10 BOLT M12X1.25X180 30006-122180810 Na dotaz
11 BOLT M8X20 30006-080020810 Na dotaz
12 BRACKET, LEFT FOOTBOARD 9CR6-039100 Na dotaz
13 BOLT M8X16 30006-080016810 Na dotaz
14 LINKING BRACKET,REAR AXLE 9CR6-030001 Na dotaz
15 SEAT BRACKET 9010-030070 217,80 Kč
16 BOLT M6X12 30006-060012810 12,10 Kč
17 BRACKET,SEAT BRIDGE 901A-030007 133,10 Kč
18 BOLT M6X16 30006-060016810 12,10 Kč
19 RIGHT BRACKET, AIR FILTER 9CR6-030110 Na dotaz
20 FRAME ASSY 9CR6-031000 Na dotaz
21 BRACKET, RIGHT FOOTBOARD 9CR6-039200 Na dotaz
×