Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 PUSH RIVET 9060-040310 12,10 Kč
2 RUBBER COLLAR 0180-015003 36,30 Kč
3 BOLT M6X14 8010-000004 12,10 Kč
4 FRONT FACE 9CR6-041011 2 238,50 Kč
5 FRONT DECO PANEL modrý 9CR6-041012-0P50 696,96 Kč
5 FRONT DECO PANEL černý 9CR6-041012-0P60 696,96 Kč
5 FRONT DECO PANEL listový 9CR6-041012-0W00 906,29 Kč
5 FRONT DECO PANEL oranžový 9CR6-041012-0Y60 696,96 Kč
6 HEADLIGHT GUARD,LH 9CR6-041013 580,80 Kč
7 HEADLIGHT GUARD,RH 9CR6-041014 580,80 Kč
8 NUT M6 8010-000003 12,10 Kč
9 TAPPING SCREW 30110-420130010 Na dotaz
10 TAPPING SCREW 30110-480160010 12,10 Kč
11 BOLT M6X20 30006-060020810 12,10 Kč
12 CLAMP ST4.2 8010-000002 12,10 Kč
13 FRONT FENDER modrý 9CR6-041021-0P50 3 617,90 Kč
13 FRONT FENDER černý 9CR6-041021-0P60 3 617,90 Kč
13 FRONT FENDER listový 9CR6-041021-0W00 4 356,00 Kč
13 FRONT FENDER oranžový 9CR6-041021-0Y60 3 617,90 Kč
14 COVER, DASHBOARD 9CR6-041022 290,40 Kč
15 DECO DASHBOARD COVER modrý 9CR6-041023-0P50 929,28 Kč
15 DECO DASHBOARD COVER černý 9CR6-041023-0P60 929,28 Kč
15 DECO DASHBOARD COVER listový 9CR6-041023-0W00 1 208,79 Kč
15 DECO DASHBOARD COVER oranžový 9CR6-041023-0Y60 929,28 Kč
16 BOLT M6X16 30006-060016810 12,10 Kč
17 NUT CHUCK M6 8030-040800 12,10 Kč
18 CLAMP ST4.8 5020-040049 12,10 Kč
19 TAPPING SCREW 30110-420160010 12,10 Kč
20 HEAT INSULATOR ,FRONT FENDER 9CR6-041024 Na dotaz
21 FRONT EDGING, LH 9CR6-041031 471,90 Kč
22 FRONT EDGING, RH 9CR6-041032 471,90 Kč
23 BOLT M6X14 8010-000005-3000 12,10 Kč
24 FRONT DOWN FENDER 9CR6-041041 943,80 Kč
25 INNER FENDER 9CR6-041025 Na dotaz
×