Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 EXHAUST PIPE ASSY 9CR6-021100 919,60 Kč
2 HEAT INSULATOR, EXHAUST PIPE 7020-021101 290,40 Kč
3 WASHER 30303-060900 Na dotaz
4 WASHER 30306-060800 Na dotaz
5 BOLT M6X10 30000-060010700 Na dotaz
6 BOLT M6X16 30006-060016810 12,10 Kč
7 FRONT SUPPORT, MUFFLER 9CR6-020001 205,70 Kč
8 NUT M6 30204-060840 12,10 Kč
9 OXYGEN SENSOR 018B-176000 4 852,10 Kč
10 DRAG SPRING,MUFFLER 9CR6-020002 36,30 Kč
11 COLLAR 9010-020102-10001 72,60 Kč
Načítám, čekejte prosím
12 GASKE, EXHAUST PIPE 0800-022300 72,60 Kč
13 NUT M8 8010-020001 12,10 Kč
14 MUFFLER ASSY. 9CR6-021200 8 627,30 Kč
15 CATALYTIC CONVERTER HEAT INSUL 9CR6-021202 Na dotaz
16 MIDDLE HEAT SHIELD 9CR6-021201 157,30 Kč
17 HEAT INSULATOR, MUFFLER BODY 9CR6-021203 Na dotaz
18 SPARK ARRESTOR 7020-021320-10000 Na dotaz
19 BUSHING,MUFFLER 7020-020001 48,40 Kč
20 BOLT M8×65 30006-080065840 24,20 Kč
21 BOLE M10×1.25×70 30006-102070840 48,40 Kč
22 BUFFERING COLLAR 9010-050500 96,80 Kč
23 MOUNT, MUFFLER BODY 7020-022000 133,10 Kč
×