Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BOLT M8X50 0040-012006 Na dotaz
2 BOLT M6X16 0010-090005 Na dotaz
3 SPEED SENSOR 0GR0-011020 1 403,60 Kč
4 DOWEL PIN Φ8×14 0010-080008 12,10 Kč
5 BOLT M14X1.5X12 0GR0-011003 36,30 Kč
6 WASHER 14 0180-011006 24,20 Kč
7 LEFT CRANKCASE ASSY 0GR0-011100 8 857,20 Kč
8 BOLT M6X60 0010-011017 Na dotaz
9 DOWEL PIN Φ10×14 0010-021005 12,10 Kč
10 OIL COVER PLATE 0GR0-011002 Na dotaz
11 PAPER WASHER 0GR0-011004 12,10 Kč
12 BEARING 6202 30499-01700 363,00 Kč
13 BEARING 6203 30400-01704 326,70 Kč
14 BEARING 30499-01500 169,40 Kč
15 O-RING 13X2 01A0-013005 12,10 Kč
16 O-RING 18×3.55 0110-013030 12,10 Kč
17 DIPSTICK, ENGINE OIL 0GR0-011005 60,50 Kč
18 BOLT M6X20 0010-023010 Na dotaz
19 BOLT M6×12 30105-060012430 Na dotaz
20 ROLLING BEARING 30400-02201 350,90 Kč
21 PLATE, OIL STRAINER 0GR0-011001 314,60 Kč
22 DRAIN BOLT M12X1.5 0110-013005 Na dotaz
23 WASHER 12 0010-021014 24,20 Kč
24 OIL STRAINER 0GR0-011010 121,00 Kč
25 O-RING 63X2.5 0800-014003 36,30 Kč
26 O-RING 30502-010000N 12,10 Kč
27 LEFT CRANKCASE 0GR0-011101 Na dotaz
28 NEEDLE PIN P5×11.8 30406-00500 12,10 Kč
29 BEARING SLEEVEⅡ 0800-011103-0001 96,80 Kč
29 BEARING SLEEVEⅡ 0800-011103-0002 108,90 Kč
30 BEARING SLEEVEⅠ 0800-011102-0001 96,80 Kč
30 BEARING SLEEVEⅠ 0800-011102-0002 108,90 Kč
31 NTERMEDIATE GEAR, REVERSE 0GR0-011103 Na dotaz
32 SHAFT, DUAL GEAR,OIL PUMP 0GR0-011102 181,50 Kč
33 BEARING SLEEVE COMP 0800-0111A0 375,10 Kč
×