Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 POWER SOCKET 7020-150500 459,80 Kč
2 MAIN CABLE 9CR6-150100-10000 8 917,70 Kč
3 BATTERY 30A 31023000 3 000,00 Kč
4 PLUG, PDA 905B-150103 Na dotaz
5 TIME ADJUST BUTTON A010-170300-2000 181,50 Kč
6 FUSE, 15A 806A-151303 205,70 Kč
7 FUSE, 10A 806A-151302 24,20 Kč
8 FUSE (5A) 8080-151301 Na dotaz
9 NEGATIVE CABLE, STARTER MOTOR 7020-150210 919,60 Kč
10 TIE BAND 8010-150003 12,10 Kč
11 NEGATIVE CABLE, BATTERY 9CR6-150240 Na dotaz
12 AUXILIARY CABLE, EFI 9CR6-150300 3 993,00 Kč
13 CABLE CLIP 9010-150005 24,20 Kč
14 TIE BAND 9010-150004 12,10 Kč
15 DIODE, STARTER 6090-150500 48,40 Kč
16 SCREW M5×30 30105-050030440 12,10 Kč
17 POWER SOCKET, TRAILER 7020-150800 508,20 Kč
18-1 REGULATOR EPS 0800-177000 7 344,70 Kč
Načítám, čekejte prosím
18-2 REGULATOR 01AA-177000 2 722,50 Kč
Načítám, čekejte prosím
19 POSITIVE CABLE, BATTERY 9CR6-150230 Na dotaz
20 FUSE, 20A 9010-150301 24,20 Kč
21 STARTER RELAY 9CR6-150310 568,70 Kč
22 POSITIVE CABLE, STARTER MOTOR 7020-150220 1 149,50 Kč
23 IDEL VALVE RUBBER CAP 901F-000005 24,20 Kč
24 AIR BY-PASS VALVE 018B-172000 2 976,60 Kč
25 ECU 0GR0-174000 9 619,50 Kč
26 TAPPING SCREW 30110-480160030 Na dotaz
27 FLASHER 4020-150340 181,50 Kč
28 CUSHION , FLASHER 8010-150002 12,10 Kč
29 CONTROL UNIT 9010-150720-4000 2 613,60 Kč
30 BOLT M6X20 30006-060020840 12,10 Kč
31 HIGH-TENSION CABLE 0GR0-178000 532,40 Kč
32 IGNITION COIL 018B-178000 1 306,80 Kč
33 BOLT M6X25 30006-060025840 12,10 Kč
34 ELECTRIC HORN 5020-150700 242,00 Kč
35 RELAY BOX 7020-040411 96,80 Kč
36 COVER,RELAY BOX 7020-040412 84,70 Kč
37 RUBBER MAT,RELAY BOX COVER 7020-040414 Na dotaz
38 AUXILIARY RELAY 9010-150350 108,90 Kč
Načítám, čekejte prosím
39 BOLT M3X16 30006-060016840 12,10 Kč
40 BUSHING 6090-040303 12,10 Kč
41 RUBBER COLLAR 0180-015003 36,30 Kč
42 BOLT M8X14 30006-080014840 12,10 Kč
43 EPS CONTROLLER 9CR6-103400 15 399,67 Kč
44 BOLT M6X30 30006-060030840 12,10 Kč
45 OXYGEN SENSOR 018B-176000 4 852,10 Kč
46 BOLT M5X14 30006-050014840 Na dotaz
47 FUEL PUMP 901F-150900 4 307,60 Kč
48 BOLT M6X12 30006-060012840 12,10 Kč
×