Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 NUT M10X1.25 30204-102110 12,10 Kč
2 FRONT STABILIZER BAR 7000-050610 Na dotaz
3 BOLT M6X12 30006-060012840 12,10 Kč
4 BUSHING, STABILIZER BAR 9060-050602 36,30 Kč
5 RUBBER SEAT 7000-050601 Na dotaz
6 OIL CUP 3120100 108,90 Kč
7 BOLT M10X1.25X50 30006-102050840 36,30 Kč
8 FRONT SHOCK ABSORBER 7000-050500 14 036,00 Kč
9 FRONT LINKAGE BAR (RH) 9060-050640-1000 1 173,70 Kč
10 FRONT LINKAGE BAR (LH) 9060-050620-1000 1 173,70 Kč
11 BOLT M10X1.25X55 30006-102055840 36,30 Kč
12 RETAINER 32 30801-03205 12,10 Kč
13 MOUNT SHAFT,REAR ARM 4060-060101 133,10 Kč
14 LONG BUSH, SUSPENSION ARM 9060-050002 435,60 Kč
15 FRONT LINKAGE BAR(RH) 7000-050110 2 516,80 Kč
16 SPACER, REAR UPPER ARM 9060-060101 169,40 Kč
17 FRONT LINKAGE BAR(LH) 7000-050310 2 516,80 Kč
18 GUARD,BRAKE DISC 7000-050001 217,80 Kč
19 RETAINER 55 30800-05505 24,20 Kč
20 BEARING 30499-03080 871,20 Kč
21 BALL PIN COMP. 9030-050600 1 270,50 Kč
22 NUT M12 30219-122840 36,30 Kč
23 COTTER PIN 30903-0322240 12,10 Kč
24 STEERING KNUCKLE,RH 7000-050802 2 480,50 Kč
25 RH GUARD, FRONT SUSPENSION 7000-050004 Na dotaz
26 SHAFT,FRONT ARM 4060-050101 145,20 Kč
27 FRONT LOWER ARM,RH 7000-050210-1000 2 528,90 Kč
28 SPACER, FRONT ARM 9060-050101 169,40 Kč
29 FRONT LOWER ARM,LH 7000-050410-1000 2 528,90 Kč
30 STEERING KNUCKLE,LH 7000-050702 2 480,50 Kč
31 LH GUARD, FRONT SUSPENSION 7000-050003 Na dotaz
×