Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Gladiator Z8 - Hydraulické brzdy - F08-1
Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 HYDRAULIC BRAKE ASSY 7000-080100 Na dotaz
2 REAR BRAKE PAD 9060-081010 435,60 Kč
3 FRONT CALIPER,RH 4060-080800 1 851,30 Kč
4 BOLT M8X25 30006-080025840 12,10 Kč
5 SEAL GASKET 5190-080104 12,10 Kč
6 RH&LOWER BRAKE HOSE,FRONT 7000-080110 859,10 Kč
7 BOLT, OIL DRAIN 5190-080103 24,20 Kč
8 LH&LOWER BRAKE HOSE,FRONT 7000-080120 701,80 Kč
9 BANJO BOLT 9010-080101-B000 36,30 Kč
10 T-JOINT 7000-080102 338,80 Kč
11 BOLT M6X30 30006-060030840 12,10 Kč
12 HOSE,OIL CUP 9060-080101 217,80 Kč
13 FRONT BRAKE HOSE,REAR 7000-080130 1 609,30 Kč
14 MASTER CYLINDER 4060-080200 4 174,50 Kč
15 SPRING, BRAKE SWITCH 9060-080004 36,30 Kč
16 FIXING BRACKET, BRAKE PEDAL 9060-081200-1000 496,10 Kč
17 OIL CUP 9030-080110 278,30 Kč
18 FRONT BRAKE PAD,RH 9060-080810 435,60 Kč
19 BOLT M6X20 30006-060020840 12,10 Kč
20 BUSHING 9060-105002 36,30 Kč
21 BRAKE PEDAL 9060-081300 943,80 Kč
22 RETURN SPRING 9060-080003 24,20 Kč
23 SCREW M6X40 30107-060040440 Na dotaz
24 NUT M6 30200-060840 12,10 Kč
25 LH&LOWER BRAKE HOSE,REAR 7000-080140 471,90 Kč
26 RH&LOWER BRAKE HOSE,REAR 7000-080160 629,20 Kč
27 SCREW M10X1.25X35 30102-102035840 24,20 Kč
28 REAR CALIPER,RH 7000-080170 1 875,50 Kč
29 REAR CALIPER,LH 7000-080150 1 875,50 Kč
30 FRONT CALIPER,LH 4060-080900 1 851,30 Kč
31 WASHER 30306-120142 12,10 Kč
32 COTTER PIN 30903-0322240 12,10 Kč
33 CIRCLIP 9010-080104 36,30 Kč
34 CLAMP 9010-080405 36,30 Kč
35 FRONT BRAKE PAD,LH 9060-080910 435,60 Kč
×