Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
A CVT HOUSING COMP. 0180-013100-0001 8 566,80 Kč
1 BOLT M6×12 0010-021019-0030 12,10 Kč
2 BEARING RETAINER, CVT 0180-013108-0010 96,80 Kč
3 BEARING 6208 30499-04001 1 415,70 Kč
4 CVT CASE 0180-013101-0080 4 852,10 Kč
5 BOLT M8×50 0040-012006-0030 36,30 Kč
6 BOLT M8×45 0040-012005-0030 36,30 Kč
7 O-RING 40×2.4 0180-022011 48,40 Kč
8 SPACER, DRIVE SHAFT 0180-013106-0050 423,50 Kč
9 OIL SEAL 54×70×8 0180-013105 375,10 Kč
10 PLATE, AIR INTAKE 0180-013102-0010 193,60 Kč
11 DOWEL PINφ13×18 0180-011005 24,20 Kč
12 RUBBER GASKET, CVT CASE 0180-013103 713,90 Kč
B CVT COVER COMP. 0180-013200 4 973,10 Kč
13 WASHER 6 0010-060009 12,10 Kč
14 BOLT M6×10 0010-080010-0030 12,10 Kč
14 BOLT M6×10 0010-080010-0040 12,10 Kč
15 BEARING 6003 30400-01702 133,10 Kč
16 OIL SEAL 17×35×5 0180-013207 145,20 Kč
17 LIMITATOR, OIL SEAL 0180-013206-0010 36,30 Kč
18 DAMPER PLATE 0180-013205-0010 181,50 Kč
19 RUBBER DAMPER(2) 0180-013204 96,80 Kč
20 RUBBER DAMPER(1) 0180-013203 84,70 Kč
21 RUBBER DAMPER(3) 0180-013202 229,90 Kč
22 CVT COVER 0180-013201-0B00 4 005,10 Kč
23 BOLT M6×55 0010-021018-0030 12,10 Kč
24 BOLT M6×45 0180-013208-0030 12,10 Kč
25 SCREW M6×12 30105-060012420 12,10 Kč
×