Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 OIL FILTER, ENGINE 0800-011300-0004 363,00 Kč
1 OIL FILTER, ENGINE 0800-011300-00030 363,00 Kč
2 DOWEL PIN φ10×14 0010-021005 12,10 Kč
3 BOLT M8×50 0040-012006-0010 Na dotaz
4 BOLT M6×16 0010-090005-0010 Na dotaz
5 PLUG, SEAL 0130-011400 36,30 Kč
6 GASKET 14 0180-011006 24,20 Kč
7 BOLT M14×1.5×32 0180-011007-0010 60,50 Kč
8 DOWEL PIN φ8×14 0010-080008 12,10 Kč
9 O-SEAL RING 18×3.55 0110-013030 12,10 Kč
10 DIPSTICK, ENGINE OIL 0JWA-014004 96,80 Kč
11 SCREW PLUG 0800-011006 24,20 Kč
12 RESTRICTION PLUG 0800-011013 Na dotaz
13 BEARING 30499-01700 363,00 Kč
14 GEARSHAFT,REVERSE 0JWA-060001 193,60 Kč
15 BEARING 30400-01704 326,70 Kč
16 CLAMP A14 30601-114010 Na dotaz
17 BREATHER HOSE 0010-013007 Na dotaz
18 SWITCH, OIL PRESSURE 01A0-012200 326,70 Kč
19 WASHER 10 0010-060010 12,10 Kč
20 NOZZLE VALVE ASSY. 0800-011400 242,00 Kč
21 JOINT , BREATHER HOSE 0010-013006-0010 36,30 Kč
22 SOLID PIN 8×14 0700-022018 12,10 Kč
23 ROLLER NEEDLE P5×11.8 30406-00500 12,10 Kč
24 SCREW 30122-040010850 12,10 Kč
25 THRUST WASHER, CRANKCASE 0800-011003 145,20 Kč
26 GASKET, CRANKCASE 0JWA-011001 205,70 Kč
27 INNER PLATE,OIL STRAINER 0JWA-011008 Na dotaz
28 WASHER 8.5 0010-023305 Na dotaz
29 BOLT M8×12.5, FLANGE 0180-332002-0010 12,10 Kč
30 LEFT CRANKCASE COMP. 0JWA-011100 8 687,80 Kč
31 BOLT M6×105 0030-011006-0010 Na dotaz
32 OIL STRAINER 0JWA-011009 72,60 Kč
33 BOLT 30017-060023420 12,10 Kč
34 OUTER GASKET,OIL STRAINER 0JWA-011003 12,10 Kč
35 OUTER PLATE,OIL STRAINER 0JWA-011002 96,80 Kč
36 CAP-SHAPE BOLT M6 30212-060810 24,20 Kč
37 BOLT M6×22 0010-080013-0010 12,10 Kč
38 GASKET,LEFT CRANKCASE COVER 0JWA-011004 157,30 Kč
39 BOLT M6×75 0A70-011005 12,10 Kč
40 CIRCLIPS FOR SHAFT10 30801-01005 24,20 Kč
41 WASHER 10 0800-011005 12,10 Kč
42 IDLE GEAR, BREATHER 0800-011004 60,50 Kč
43 CHAIN GUIDE 0800-011007 24,20 Kč
44 IDLE GEAR SHAFT, BREATHER 0800-011104 60,50 Kč
45 SEAT, BREATHER 0800-011105 60,50 Kč
46 OIL SEAL 15×26×6 0800-011203 84,70 Kč
47 GEAR, BREATHER 0800-011201 145,20 Kč
48 BEARING 30400-01003 617,10 Kč
49 SHAFT, BREATHER 0800-011202 48,40 Kč
50 BREATHER ASSY 0800-011200 895,40 Kč
51 BOLT M8×60 0130-011109-0010 24,20 Kč
52 DRAIN BOLT, MAGNETIC M12X1.5 0180-011500 96,80 Kč
53 WASHER 12 0010-021014 24,20 Kč
×