Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRONT FACE 7020-040111 1 113,20 Kč
2 DECORATION BOARD 7020-040112-0V10 399,30 Kč
3-1 FRONT FENDER (oranžový) 7020-040101-0Y60 7 308,40 Kč
3-2 FRONT FENDER (červený) 7020-040101-0R40 7 308,40 Kč
3-3 FRONT FENDER (šedý) 7020-040101-0B50 7 308,40 Kč
3-4 FRONT FENDER (bílý) 7020-040101-0V20 7 308,40 Kč
3-5 FRONT FENDER (modrý) 7020-040101-0E40 7 308,40 Kč
3-6 FRONT FENDER (černý) 7020-040101-0B00 7 308,40 Kč
3-7 FRONT FENDER (listový) 7020-040101-0W00 7 308,40 Kč
4 FRONT EDGING, LH 7020-040102 399,30 Kč
5 FRONT EDGING, RH 7020-040103 399,30 Kč
6-1 DECORATION PANEL,FRONT (oranžový) 7020-040104-0Y60 701,80 Kč
6-2 DECORATION PANEL,FRONT (červený) 7020-040104-0R40 701,80 Kč
6-3 DECORATION PANEL,FRONT (šedý) 7020-040104-0B50 701,80 Kč
6-4 DECORATION PANEL,FRONT (bílý) 7020-040104-0V20 701,80 Kč
6-5 DECORATION PANEL,FRONT (modrý) 7020-040104-0E40 701,80 Kč
6-6 DECORATION PANEL,FRONT (černý) 7020-040104-0B00 701,80 Kč
6-7 DECORATION PANEL,FRONT (listový) 7020-040104-0W00 701,80 Kč
7 COVER, DASHBOARD 7020-040201 665,50 Kč
8 TAPPING SCREW 30110-420130040 12,10 Kč
9 TAPPING SCREW 30110-481160040 12,10 Kč
10 CLAMP ST4.2 8010-000002 12,10 Kč
11 CLAMP ST4.8 5020-040049 12,10 Kč
12 PUSH RIVET 9060-040310 12,10 Kč
13 RETAINER 30306-080142 12,10 Kč
14 RUBBER COLLAR 0180-015003 36,30 Kč
15 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
16 BOLT M6×14 8010-000004 12,10 Kč
17 RUBBER AIR FILTER 7020-040207 36,30 Kč
18 CLAMP,NUT M6 8030-040800 12,10 Kč
19 BOLT M6×12 30006-060020840 12,10 Kč
20 FLAT WASHER 30306-060142 12,10 Kč
×