Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 WINCH ASSY 7020-150700-1B000 6 950,00 Kč
2 BRACKET, WINCH 7020-406001 363,00 Kč
3 BOLT M8X20 30006-080020840 12,10 Kč
4 BOLT M8×25 30004-080025840 12,10 Kč
5 WASHER , PLAIN 30306-080112 12,10 Kč
6 WASHER, SPRING 30303-080142 12,10 Kč
7 NUT M8 30200-080810 12,10 Kč
8 CABLE PULLEY 9030-150730 883,30 Kč
9 SWITCH, WINCH 7020-150710 895,40 Kč
10 RELAY, WINCH 9010-150720-2000 2 613,60 Kč
10 RELAY, WINCH 9010-150720-4000 2 613,60 Kč
11-1 MOTOR, WINCH 7020-150740 10 817,40 Kč
11-1 MOTOR, WINCH 7020-150740-2000 Na dotaz
11-2 MOTOR, WINCH 7020-150740-1000 13 019,60 Kč
11-2 MOTOR, WINCH 7020-150740-3000 Na dotaz
11-3 MOTOR, WINCH 9060-150740 12 741,30 Kč
11-4 MOTOR, WINCH 9060-150740-1000 4 368,10 Kč
12 CABLE, WINCH 7020-150730 1 403,60 Kč
13 SCREW M6×25 30006-060025840 12,10 Kč
×