Nákupní košík: 0 položek Košík

Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název částky Kód součástky Cena s DPH Množství
01 PLASTIC CLIPS 9060-040310 12,10 Kč
02 RUBBER SLEEVE 0180-015003 36,30 Kč
03 BOLT M6×14 8010-000004 12,10 Kč
04 FRONT COVER,HEADLIGHT 9CR6-041011 2 238,50 Kč
05 FRONT DECO PLATE 9CR6-041012-0VF00 955,90 Kč
05 FRONT DECO PLATE 9CR6-041012-0BM00 955,90 Kč
05 FRONT DECO PLATE 9CR6-041012-0R400 Na dotaz
05 FRONT DECO PLATE 9CR6-041012-0E900 Na dotaz
05 FRONT DECO PLATE 9CR6-041012-0E400 Na dotaz
05 FRONT DECO PLATE 9CR6-041012-0Y60 696,96 Kč
05 FRONT DECO PLATE 9CR6-041012-0RE00 Na dotaz
05 FRONT DECORATION PLATE 9CR6-041012-0Y500 Na dotaz
05 FRONT DECO PLATE 9CR6-041012-0W00 906,29 Kč
05 FRONT DECO PLATE 9CR6-041012-0P60 696,96 Kč
05 FRONT DECO PLATE 9CR6-041012-0P50 696,96 Kč
05 FRONT DECO PLATE 9CR6-041012-0B50 Na dotaz
06 GUARD, LH HEADLIGHT 9CR6-041013 580,80 Kč
07 GUARD, RH HEADLIGHT 9CR6-041014 580,80 Kč
08 CFMOTO LOGO 9CR6-190001 205,70 Kč
08 CFMOTO LOGO 7030-190001 617,10 Kč
09 SELF-TAPPING SCREW 30110-420130010 12,10 Kč
10 SELF-TAPPING SCREW 30110-480160010 12,10 Kč
11 BOLT 30006-060020810 12,10 Kč
12 CLAMP ST4.2 8010-000002 12,10 Kč
13 FRONT FENDER 9CR6-041021-1VF00 4 598,00 Kč
13 FRONT FENDER 9CR6-041021-1BM00 4 598,00 Kč
13 FRONT FENDER 9CR6-041021-1EC00 Na dotaz
13 FRONT FENDER 9CR6-041021-1E900 Na dotaz
13 FRONT FENDER 9CR6-041021-1E400 Na dotaz
13 FRONT FENDER 9CR6-041021-1R400 Na dotaz
13 FRONT FENDER 9CR6-041021-1Y600 3 617,90 Kč
13 FRONT FENDER 9CR6-041021-1Y500 Na dotaz
13 FRONT FENDER 9CR6-041021-1RE00 Na dotaz
13 FRONT FENDER 9CR6-041021-1W000 4 356,00 Kč
13 FRONT FENDER 9CR6-041021-1P600 3 617,90 Kč
13 FRONT FENDER 9CR6-041021-1P500 3 617,90 Kč
13 FRONT FENDER 9CR6-041021-1B500 Na dotaz
14 DASHBOARD COVER 9CS0-041022 242,00 Kč
15 DECO PLATE, DASHBOARD COVER 9CS0-041023-0VF00 980,10 Kč
15 DECO PLATE, DASHBOARD COVER 9CS0-041023-0BM00 980,10 Kč
15 DECO PLATE, DASHBOARD COVER 9CS0-041023-0Y600 980,10 Kč
15 DECO PLATE, DASHBOARD COVER 9CS0-041023-0Y500 Na dotaz
15 DECO PLATE, DASHBOARD COVER 9CS0-041023-0W000 Na dotaz
15 DECO PLATE, DASHBOARD COVER 9CS0-041023-0RE00 Na dotaz
15 DECO PLATE, DASHBOARD COVER 9CS0-041023-0R400 Na dotaz
15 DECO PLATE, DASHBOARD COVER 9CS0-041023-0P600 Na dotaz
15 DECO PLATE, DASHBOARD COVER 9CS0-041023-0P500 Na dotaz
15 DECO PLATE, DASHBOARD 9CS0-041023-0E900 Na dotaz
15 DECO PLATE, DASHBOARD COVER 9CS0-041023-0E400 Na dotaz
15 DECO PLATE, DASHBOARD COVER 9CS0-041023-0B500 Na dotaz
16 BOLT 30006-060016810 12,10 Kč
17 NUT CLIP M6 8030-040800 12,10 Kč
18 CLAMP ST4.8 5020-040049 12,10 Kč
19 SELF-TAPPING SCREW 30110-420160010 12,10 Kč
20 HEAT INSULATOR,FRONT FENDER 9CR6-041024 36,30 Kč
21 FRONT EDGING,LH 9CR6-041031 471,90 Kč
22 FRONT EDGING,RH 9CR6-041032 471,90 Kč
23 BOLT M6×14 8010-000005-3000 12,10 Kč
24 FRONT LOWER GUARD 9CR6-041041 943,80 Kč
25 INNER FENDER 9CR6-041025 121,00 Kč
26 NUT M6 8010-000003 12,10 Kč