Nákupní košík: 0 položek Košík

Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název částky Kód součástky Cena s DPH Množství
01 BOLT M8×50 0040-012006-0010 Na dotaz
02 BOLT M6×16 0010-090005-0010 Na dotaz
03 SPEED SENSOR 0GR0-011020 1 403,60 Kč
04 DOWEL PIN φ8×14 0010-080008 12,10 Kč
05 BOLT M14*1.5*12 0GR0-011003 36,30 Kč
06 GASKET 14 0180-011006 24,20 Kč
07 LH CRANKCASE COMP. 0GR0-011100 8 857,20 Kč
08 BOLT M6×60 0010-011017-0010 Na dotaz
09 DOWEL PIN φ10×14 0010-021005 12,10 Kč
10 OIL RAIL COVER PLATE 0GR0-011002 Na dotaz
11 PAPER WASHER, OIL RAIL 0GR0-011004 12,10 Kč
12 BEARING 30499-01700 363,00 Kč
13 BEARING 30400-01704 326,70 Kč
14 BEARING 30499-01500 169,40 Kč
15 O-SEAL RING 13×2 01A0-013005 12,10 Kč
16 O-SEAL RING 18×3.55 0110-013030 12,10 Kč
17 DIPSTICK, ENGINE OIL 0GR0-011005 60,50 Kč
18 BOLT M6×20 0010-023010-0010 12,10 Kč
19 SCREW 30105-060012420 12,10 Kč
20 BEARING 30400-02201 350,90 Kč
21 PLATE,OIL STRAINER 0GR0-011001 314,60 Kč
22 BOLT PLUG, OIL DRAIN M12×1.5×15 0110-013005-0010 24,20 Kč
23 WASHER 12 0010-021014 24,20 Kč
24 OIL STRAINER 0GR0-011010 121,00 Kč
25 O-SEAL RING 63×2.5 0800-014003 36,30 Kč
26 O-RING 30502-010000N 12,10 Kč
27 DUAL GEAR SHAFT,OIL PUMP 0GR0-011102 181,50 Kč
28 ROLLER NEEDLE P5×11.8 30406-00500 12,10 Kč
29 INTERMEDIATE GEAR SHAFT, REVERSE 0GR0-011103 Na dotaz