Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Gladiator X520 - Hydraulické brzdy - F08
Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 HYDRAULIC BRAKE ASSY 9GQ0-080100 Na dotaz
2 HAND BRAKE MASTER CYLINDER 9050-080600 2 347,40 Kč
3 FRONT BRAKE LEVER 9010-080601 278,30 Kč
4 BANJO BOLT 9010-080101-B000 36,30 Kč
5 WASHER 901B-080102 12,10 Kč
6 FLUID HOSE, HAND BRAKE 9GQ0-080130 822,80 Kč
7 TAPPING SCREW ST4.8X16 30110-480160040 12,10 Kč
8 FLUID RESERVOIR 9GQ0-080110 568,70 Kč
9 CLAMP 9010-080405 36,30 Kč
10 FLUID HOSE 1,RESERVOIR 9GQ0-080101 326,70 Kč
11 FLUID HOSE 2,RESERVOIR 9GQ0-080102 326,70 Kč
12 BOLT M8×22 7020-100001 12,10 Kč
13 REAR BRAKE DISK 7020-080002 762,30 Kč
14 REAR BRAKE PAD 9010-0805A0 490,05 Kč
14 REAR BRAKE PAD 9010-0805B0 822,80 Kč
15 REAR BRAKE CALIPER 9010-080500 2 165,90 Kč
16 WASHER 30300-100142 12,10 Kč
17 SCREW 30102-102020840 24,20 Kč
18 RIGHT CALIPER,FRONT BRAKE 7020-080800 1 960,20 Kč
19 SWITCH,REAR BRAKE 7020-080160 254,10 Kč
20 FLUID HOSE, FRONT CALIPER (RIGHT HAND BRAKE) 9GQ0-080160 822,80 Kč
21 BOLT M6X16 30006-060016810 12,10 Kč
22 CIRCLIP 9010-080104 36,30 Kč
23 FLUID HOSE, REAR BRAKE 9GQ0-080150 822,80 Kč
24 PEDAL, BRAKE 9GQ0-080210 363,00 Kč
25 RETURN SPRING,BRAKE PEDAL 9GQ0-080202 Na dotaz
26 WASHER 30304-140430 12,10 Kč
27 CIRCLIP 30801-01405 12,10 Kč
28 MASTER CYLINDER, PEDAL BRAKE 9CR6-081100 2 867,70 Kč
29 BOLT M8X25 30006-080025840 12,10 Kč
30 FLUID HOSE, FRONT BRAKE 9GQ0-080120 822,80 Kč
31 BOLT M6X55 30006-060055810 Na dotaz
32 T-JOINT 9010-080102 242,00 Kč
33 BOLT 30006-080016810 12,10 Kč
34 FRONT BRAKE PAD 9010-0808A0 590,00 Kč
34 FRONT BRAKE PAD 9010-0808B0 590,00 Kč
35 LEFT CALIPER,FRONT BRAKE 7020-080700 1 960,20 Kč
36 FLUID HOSE, FRONT CALIPER (LEFT HAND BRAKE) 9GQ0-080140 822,80 Kč
×