Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BOLT M6X12 30006-060012810 12,10 Kč
2 LH GUARD, FRONT SUSPENSION  9GQ0-044041 169,40 Kč
3 BOTTOM BALL PIN 9010-050800 1 125,30 Kč
3 TOP BALL PIN 9010-050800-1000 1 089,00 Kč
4 FRONT LOWER ARM,LH 9GQ0-050210 1 899,70 Kč
5 BOLE M10×1.25×70 30006-102070840 48,40 Kč
6 CAP, BUFFERING COLLAR 9010-050003 24,20 Kč
7 BUFFERING COLLAR 9010-050500 96,80 Kč
8 NUT M10X1.25 30204-102840 12,10 Kč
9 BOLT 30006-102035840 24,20 Kč
10 RETAINER 34 30801-03405 12,10 Kč
11 GUARD, BRAKE DISC 9010-030008-1000 254,10 Kč
12 BOLT M6X12 30006-060012840 12,10 Kč
13 BEARING 30499-03080 871,20 Kč
14 RETAINER 55 30800-05505 24,20 Kč
15 STEERING KNUCKLE,RH 9GQ0-050701 1 875,50 Kč
16 COTTER PIN 30903-0201640 12,10 Kč
17 NUT M10X1.25 30207-102840 12,10 Kč
18 TOP BALL PIN 9010-050700 1 173,70 Kč
18 TOP BALL PIN 9010-050700-1000 1 089,00 Kč
19 FRONT UPPER ARM,LH 9GQ0-050110 1 887,60 Kč
20 FRONT SHOCK ABSORBER 9GQ0-050500 2 286,90 Kč
21 BOLT M10X1.25X55 30006-102055840 36,30 Kč
22 FRONT UPPER ARM,RH 9GQ0-050310 1 887,60 Kč
23 STEERING KNUCKLE,RH 9GQ0-050801 1 875,50 Kč
24 FRONT LOWER ARM,RH 9GQ0-050410 1 899,70 Kč
25 RH GUARD, FRONT SUSPENSION 9GQ0-044042 169,40 Kč
26 WASHER Φ10 9010-300002 12,10 Kč
×