Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRONT FACE 9GQ0-041011 1 125,30 Kč
2 HEADLIGHT GUARD,LH 9GQ0-041013 484,00 Kč
3 HEADLIGHT GUARD,RH 9GQ0-041014 484,00 Kč
4 FRONT FENDER - černý 9GQ0-041021-0P600 3 339,60 Kč
4 FRONT FENDER - listový 9GQ0-041021-0W000 3 509,00 Kč
4 FRONT FENDER - oranžový 9GQ0-041021-0Y600 3 339,60 Kč
4 FRONT FENDER - žlutý 9GQ0-041021-0Y500 3 339,60 Kč
5 COVER, DASHBOARD - černý 9GQ0-041022-0P600 217,80 Kč
5 COVER, DASHBOARD - listový 9GQ0-041022-0W000 242,00 Kč
5 COVER, DASHBOARD - oranžový 9GQ0-041022-0Y600 217,80 Kč
5 COVER, DASHBOARD - žlutý 9GQ0-041022-0Y500 217,80 Kč
6 FRONT COVER - černý 9GQ0-041023-0P600 484,00 Kč
6 FRONT COVER -listový 9GQ0-041023-0W000 508,20 Kč
6 FRONT COVER -oranžový 9GQ0-041023-0Y600 484,00 Kč
6 FRONT COVER -žlutý 9GQ0-041023-0Y500 484,00 Kč
7 FRONT DOWN FENDER 9GQ0-041041 496,10 Kč
8 DAMPER BLOCK, LH 9GQ0-041042 568,70 Kč
9 DAMPER BLOCK, RH 9GQ0-041043 568,70 Kč
10 PUSH RIVET 9060-040310 12,10 Kč
11 RUBBER COLLAR 0180-015003 36,30 Kč
12 BOLT M6X14 8010-000004 12,10 Kč
13 SCREW 30110-420160010 12,10 Kč
14 BOLT M6X16 30006-060016810 12,10 Kč
15 NUT CHUCK M6 8030-040800 12,10 Kč
16 CLAMP ST4.8 5020-040049 12,10 Kč
17 TAPPING SCREW 30110-480160010 12,10 Kč
18 BOLT M6×17 8010-000005 12,10 Kč
×