Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 EXHAUST PIPE ASSY 9GQ0-021100 2 117,50 Kč
2 BOLT 30000-060010700 Na dotaz
3 HEAT INSULTOR,FRONT EXHAUST PIPE 9GQ0-021101 Na dotaz
4 HEAT INSULTOR,EXHAUST PIPE 9GQ0-021102 Na dotaz
5 EXHAUST PIPE 9GQ0-021110 Na dotaz
6 OXYGEN SENSOR 018B-176000 4 852,10 Kč
7 SPRING 9CR6-020002 36,30 Kč
8 COLLAR,SMALL 7030-021001 338,80 Kč
9 NUT M8 8010-020001 12,10 Kč
10 BOLT M6X16 30006-060016810 12,10 Kč
11 BRACKET, EXHAUST PIPE 9GQ0-020001 60,50 Kč
12 RUBBER BUSHING ,MUFFLEF 9GQ0-020002 60,50 Kč
13 MUFFLER ASSY. 9GQ0-021200 5 699,10 Kč
14 HEAT-INSULATOR,MUFFLER BODY 9GQ0-021202 Na dotaz
15 MUFFLER BODY 9GQ0-021210 Na dotaz
16 HEAT INSULATOR, MUFFLER BODY 9GQ0-021201 Na dotaz
17 BOLE M10×1.25×70 30006-102070840 48,40 Kč
18 BUFFERING COLLAR 9010-050500 96,80 Kč
19 BUSHING,MUFFLEF 7020-022000 133,10 Kč
20 BOLT M8×65 30006-080065840 24,20 Kč
21 BUSHING,MUFFLEF PIPE 7020-020001 48,40 Kč
22 SPAPK ARRESTOR 9GQ0-021320 Na dotaz
23 WASHER 30303-060900 Na dotaz
24 WASHER 30306-060800 Na dotaz
×