Nákupní košík: 0 položek Košík

Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název částky Kód součástky Cena s DPH Množství
01 SCREW M6×18 A010-120003 Na dotaz
02 BOLT,FRONT BRAKE DISC 9010-080003 12,10 Kč
03 HAND GUARD 9AWA-100002 108,90 Kč
04 HANDLEBAR SWITCH ASSY., RH 9AY0-160700 1 621,40 Kč
04 HANDLEBAR SWITCH ASSY., RH 9AY0-160700-10000 Na dotaz
05 HANDGUARD LEVER 9AWA-101203-10000 157,30 Kč
06 INNER HEX SCREW M6×20 A000-040703 12,10 Kč
07 HAND GRIP, LH 8060-100001 205,70 Kč
08 BRACKET ASSY 9AWA-101230-10000 375,10 Kč
09 NUT M6 30224-060800 36,30 Kč
10 PRESS COVER ,BRACKET 9CR6-101204-10000 Na dotaz
11 NUT 30202-060110 12,10 Kč
12 REAR VIEW MIRROR,RH 7020-200300 665,50 Kč
13 HANDLEBAR PIPE 9AWA-101100 1 210,00 Kč
14 SEAT, BRACKET 9CR6-101202-10000 Na dotaz
15 SCREW M6×20 30102-060020700 48,40 Kč
16 CFMOTO LOGO 9CR6-190001 205,70 Kč
17 REAR VIEW MIRROR,LH 7020-200200 665,50 Kč
18 HANDLEBAR SWITCH, LH 9AW2-160600-10000 1 706,10 Kč
18 HANDLEBAR SWITCH, LH 9AWA-160600-10000 Na dotaz
19 DECO PLATE, HAND GUARD(RH) 9AWA-101302-0BM00 121,00 Kč
19 DECO PLATE, HAND GUARD(RH) 9AWA-101302-0E800 Na dotaz
19 DECO PLATE, HAND GUARD(RH) 9AWA-101302-0RE00 121,00 Kč
19 DECO PLATE, HAND GUARD(RH) 9AWA-101302-0VF00 423,50 Kč
19 DECO PLATE, HAND GUARD(RH) 9AWA-101302-0Y600 121,00 Kč
19 DECO PLATE, HAND GUARD(RH) 9AWA-101302-0B300 121,00 Kč
20 HAND GUARD, RH 9AWA-101301-10000 254,10 Kč
21 DECO PLATE, HAND GUARD(LH) 9AWA-101202-0BM00 121,00 Kč
21 DECO PLATE, HAND GUARD(LH) 9AWA-101202-0E800 Na dotaz
21 DECO PLATE, HAND GUARD(LH) 9AWA-101202-0RE00 121,00 Kč
21 DECO PLATE, HAND GUARD(LH) 9AWA-101202-0Y600 121,00 Kč
21 DECO PLATE, HAND GUARD(LH) 9AWA-101202-0VF00 423,50 Kč
21 DECO PLATE, HAND GUARD(LH) 9AWA-101202-0B300 121,00 Kč
22 HAND GUARD, LH 9AWA-101201-10000 254,10 Kč
23 THROTTLE CABLE 9AY0-100510 Na dotaz
24 HANDGUARD LEVER,RH 9AWA-101303 157,30 Kč