Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 REAR LOWER ARM,LH 7030-060210 2 625,70 Kč
2 REAR HOLDER,LH WHEEL 7030-060001 6 292,00 Kč
3 OIL CUP 3120100 108,90 Kč
4 BEARING,HUB 30499-03081 1 246,30 Kč
5 ELASTIC RETAINER 30800-06300 24,20 Kč
6 GUARD, REAR BRAKE DISC 9060-060001 338,80 Kč
7 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
8 SHORT BUSH,SUSPENSION ARM 9060-050003 96,80 Kč
9 MIDDLE SHAFT(LOWER), REAR WHEEL SHAFT SUPPORT 9060-060702-1000 229,90 Kč
10 MOUNTING SHAFT, REAR WHEEL SHAFT SUPPORT 9060-060704 96,80 Kč
11 NUT M10×1.25 30204-102110 12,10 Kč
12 MIDDLE SHAFT(UPPER), REAR WHEEL SHAFT SUPPORT 9060-060701-1000 84,70 Kč
13 PLUG,REAR LOWER ARM 9060-060002 36,30 Kč
14 SPACER, REAR LOWER ARM 9060-060201 169,40 Kč
15 BOLT M10X95 30001-102095110 48,40 Kč
16 LONG BUSH,SUSPENSION ARM 9060-050002 435,60 Kč
17 REAR UPPER ARM,LH 7030-060110 2 274,80 Kč
18 SPACER, REAR UPPER ARM 9060-060101 169,40 Kč
19 4060-060101 133,10 Kč
20 REAR UPPER ARM,RH 7030-060310 2 274,80 Kč
21 BOLT M10×1.25×55 30006-102055840 36,30 Kč
22 REAR SHOCK ABSORBER 7030-060500 4 198,70 Kč
23 BOLT M10×60 30006-102060840 Na dotaz
24 GUARD, REAR ARM(LH) 7030-040741 Na dotaz
25 BOLT M6X16 30006-060016840 12,10 Kč
26 GUARD, REAR ARM(RH) 7030-040751 Na dotaz
27 BALL PIN,RH 9010-060800-1000 847,00 Kč
28 BALL PIN,LH 9010-060700-1000 847,00 Kč
29 REAR STABILIZER BAR 7030-060610 290,40 Kč
30 REAR LOWER ARM,RH 7030-060410 2 625,70 Kč
31 RUBBER SUPPORT 9030-060003 145,20 Kč
32 RETAINING COVER 9030-060002 157,30 Kč
33 BOLT M8×16 30006-080016840 12,10 Kč
34 HOLDER,REAR WHEEL SHAFT(RH) 7030-060002 6 292,00 Kč
35 CV SHIELD 9060-050201 229,90 Kč
36 BOLT M10×1.25×90 30006-102090840 48,40 Kč
×