Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRONT TOP COVER (šedý) 7030-040151-0B50 Na dotaz
1 FRONT TOP COVER (oranžový) 7030-040151-0Y60 5 057,80 Kč
1 FRONT TOP COVER 7030-040151-0B30 5 057,80 Kč
1 FRONT TOP COVER (listový) 7030-040151-0W00 Na dotaz
1 FRONT TOP COVER (bílý) 7030-040151-0V20 Na dotaz
2 HINGE SHAFT, LH 7030-040322 Na dotaz
3 HINGE COVER, LH 7030-040321 Na dotaz
4 FRONT FENDER (šedý) 7030-040141-0B50 Na dotaz
4 FRONT FENDER (oranžový) 7030-040141-0Y60 9 891,75 Kč
4 FRONT FENDER 7030-040141-0B30 9 891,75 Kč
4 FRONT FENDER (listový) 7030-040141-0W00 Na dotaz
4 FRONT FENDER (bílý) 7030-040141-0V20 Na dotaz
5 FRONT DECO PANEL,LH 7030-040161 762,30 Kč
6 BOX,BATTERY 7030-040341 Na dotaz
7 RUBBER BAND 7020-040315 48,40 Kč
8 FILLER, ENGINE OIL 7030-200101 Na dotaz
9 DECO PANEL,FRONT 7030-040131-0H30 798,60 Kč
10 FRONT GRILL 7030-040121 1 923,90 Kč
11 FRONT DECO PANEL,RH 7030-040171 762,30 Kč
12 HINGE SHAFT, RH 7030-040332 Na dotaz
13 HINGE COVER, RH 7030-040331 Na dotaz
14 BOLT M6×20 30006-060020840 12,10 Kč
15 PUSH RIVET 9060-040310 12,10 Kč
16 TAPPING SCREW 30118-420130040 Na dotaz
17 CLAMP ST4.2 8010-000002 12,10 Kč
18 BOLT M6X16 30006-060016840 12,10 Kč
19 NUT CHUCK M6 8030-040800 12,10 Kč
20 BOLT M6×14 8010-000004 12,10 Kč
21 NUT M6 30204-060840 12,10 Kč
22 LATCH, FRONT TOP COVER 7030-040180 217,80 Kč
23 SPRING, FRONT TOP COVER 7030-040191 48,40 Kč
24 CABLE, FRONT TOP COVER 7030-040010 72,60 Kč
25 BOLT M6×30 30006-060030840 12,10 Kč
×