Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 THRUST NUT M8 0010-011700-0010 12,10 Kč
2 STUD M8×68 0180-022009-0010 12,10 Kč
3 GASKET,CYLINDER HEAD 0600-022200 496,10 Kč
4 NUT 30204-060810 12,10 Kč
5 STUD M6×70 0180-022001-0020 24,20 Kč
6 BOLT M6×22 0010-080013-0030 12,10 Kč
7 WATER OUTLET JOINT, CYLINDER HEAD 01A0-022200 169,40 Kč
8 WATER TEMPERATURE SENSOR 018B-022810 919,60 Kč
9 THERMOSTAT 0180-022810 435,60 Kč
10 PIPE JOINT 01A0-022102 36,30 Kč
11 SPARK PLUG
svíčka
0110-022400 250,47 Kč
12 SCREW M6 0180-022010-0010 24,20 Kč
13 CLAMP 57 01A0-110005 96,80 Kč
14 JOINT, CARBURETOR 018B-022900 726,00 Kč
15 O-RING 40×2.4 0180-022011 48,40 Kč
16 VALVE, INTAKE 0600-022004 242,00 Kč
17 LOWER SEAT, VALVE SPRING 0180-022008-0050 36,30 Kč
18 SEAL RING SET, VALVE STEM 0010-022500 36,30 Kč
19 VALVE SPRING 0180-022006-0050 60,50 Kč
20 UPPER SEAT, VALVE SPRING 0180-022007-0050 60,50 Kč
21 LOCK CLIP, VALVE 0010-022006-0030 12,10 Kč
22 CYLINDER BOLT(L) 0180-022012-0010 121,00 Kč
23 CYLINDER BOLT(R) 0180-022013-0010 133,10 Kč
24 WASHER, CYLINDER BOLT 0180-022014 36,30 Kč
25 DOWEL PIN φ8×14 0010-080008 12,10 Kč
26 BOLT M6×30 0010-060012-0030 12,10 Kč
27 VALVE, EXHAUST 0600-022005 435,60 Kč
28 STUD M8×42 0180-022003-0010 24,20 Kč
29 GASKET, EXHAUST PIPE 0180-022300 84,70 Kč
31 BREATHER HOSE 0180-022015 12,10 Kč
32 CLAMP B7 30601-207050 12,10 Kč
×