Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
A WATER PUMP 0180-081000 1 452,00 Kč
1 BOLT M6×70 0020-011018-0030 12,10 Kč
2 BOLT M6×50 0010-013010-0030 12,10 Kč
3 BOLT M6×30 0010-060012-0030 12,10 Kč
4 BOLT M6×12 0010-021019-0030 12,10 Kč
5 WASHER 6 0010-060009 12,10 Kč
6 COVER, WATER PUMP 0180-081002-0080 338,80 Kč
7 IMPELLER 0180-081001 96,80 Kč
8 GASKET 0180-081006 24,20 Kč
9 WATER SEAL 0010-081000-0002 1 415,70 Kč
10 WATER PUMP SHAFT 0180-081004-0050 96,80 Kč
11 HOUSING, WATER PUMP 0180-081100 314,60 Kč
12 OIL SEAL 10×20×5 0110-080005 36,30 Kč
13 BEARING 6000 30400-01000 96,80 Kč
14 RETAINER 10 30801-01005 12,10 Kč
15 O-RING 34×2.5 0180-080002 12,10 Kč
16 WATER OUTLET PIPE 0180-082000 266,20 Kč
17 O-RING 21×2.5 0180-080001 12,10 Kč
18 BOLT M6×12 0010-021019-0030 12,10 Kč
×