Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Všechny díly

seznam Seznam miniatury Miniatury

Gladiator X550 - Sloupek řízení s EPS - F10-3
Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BOLT M8X55 30006-080055810 Na dotaz
2 ALUM. COVER, HANDLEBAR 9010-030006 84,70 Kč
3 O-RING 30502-032800N 24,20 Kč
4 OUTER BUSH, STEERING SHAFT 7020-100601 108,90 Kč
5 INNER BUSH,STEERING SHAFT 7020-100602 193,60 Kč
6 EPS STEERING STEM ASSY 9CR6-103100-00001 1 669,80 Kč
7 BUSHING 7020-100604 Na dotaz
8 LINING PLATE ASSY 7020-100610 Na dotaz
9 LOCK WASHER 7020-100603 Na dotaz
10 BOLT M8X75 30003-080075810 Na dotaz
11 BOLT M8X30 30004-080030810 Na dotaz
12 UNIVERSAL JOINT,STEERING STEM 9CR6-103200 1 226,94 Kč
13 EPS DRIVER 9CR6-103300-00001 31 862,93 Kč
14 PLATE, STEERING STEM 9CR6-102200 701,80 Kč
15 BOLT M8X25 30006-080025810 Na dotaz
16 BOLT M10X20 30006-100020810 Na dotaz
17 STEERING ARM 9CR6-102001 907,50 Kč
18 NUT M12 30204-122810 Na dotaz
19 BOLT M8X35 30004-080035810 Na dotaz
20 WASHER 30306-100110 Na dotaz
21 NUT M10X1.25 9010-100002 12,10 Kč
22 COTTER PIN 30903-0201610 12,10 Kč
23 WASHER 30303-080110 Na dotaz
24 STEERING TIE-ROD 9010-100530 1 306,80 Kč
24 STEERING TIE-ROD 9010-100530-1000 Na dotaz
25 EPS CONTROLLER 9CR6-151000 15 004,00 Kč
26 BOLT M6X30 30006-060030810 Na dotaz
27 CABLE, EPS 9CR6-103500 1 899,70 Kč
28 BUSHING, STEERING STEM 7020-1006A0 895,40 Kč
×