Nákupní košík: 0 položek Košík

Náhradní díly pro Čtyřkolky CFMOTO

Číslo na výkresu Název částky Kód součástky Cena s DPH Množství
FILTER, ENGINE OIL 1 1 FILTER, ENGINE OIL 0800-011300-0004 informace po přihlášení 363,00 Kč
BOLTM8×50 2 2 BOLTM8×50 0040-012006-0030 informace po přihlášení 36,30 Kč
BOLT M6×16 3 3 BOLT M6×16 0010-090005-0030 informace po přihlášení 12,10 Kč
PLUG, SEAL 4 4 PLUG, SEAL 0130-011400 informace po přihlášení 36,30 Kč
DOWEL PIN φ8×14 5 5 DOWEL PIN φ8×14 0010-080008 informace po přihlášení 12,10 Kč
O-RING 18×3.55 6 6 O-RING 18×3.55 0110-013030 informace po přihlášení 12,10 Kč
DIPSTICK, ENGINE OIL 7 7 DIPSTICK, ENGINE OIL 0GR0-011005 informace po přihlášení 60,50 Kč
WASHER 14 8 8 WASHER 14 0180-011006 informace po přihlášení 24,20 Kč
BOLT M14×1.5 9 9 BOLT M14×1.5 0180-011007-0030 informace po přihlášení 60,50 Kč
DOWEL PIN φ10×14 10 10 DOWEL PIN φ10×14 0010-021005 informace po přihlášení 12,10 Kč
BEARING 6303 11 11 BEARING 6303 30400-01701 informace po přihlášení 181,50 Kč
BEARING 6203 12 12 BEARING 6203 30400-01704 informace po přihlášení 326,70 Kč
SCREW 13 13 SCREW 01A0-012010 informace po přihlášení 12,10 Kč
NIPPLE 14 14 NIPPLE 01A0-011003 informace po přihlášení 24,20 Kč
JOINT, BREATHER HOSE 15 15 JOINT, BREATHER HOSE 0010-013006-0010 informace po přihlášení 36,30 Kč
BEARING SLEEVEⅡ 16 16 BEARING SLEEVEⅡ 0800-011103-0001 informace po přihlášení 96,80 Kč
BEARING SLEEVEⅡ 16 16 BEARING SLEEVEⅡ 0800-011103-0002 informace po přihlášení 108,90 Kč
BEARING SLEEVEⅠ 17 17 BEARING SLEEVEⅠ 0800-011102-0001 informace po přihlášení 96,80 Kč
BEARING SLEEVEⅠ 17 17 BEARING SLEEVEⅠ 0800-011102-0002 informace po přihlášení 108,90 Kč
NEEDLE PIN P 5×11.8 18 18 NEEDLE PIN P 5×11.8 30406-00500 informace po přihlášení 12,10 Kč
BOLT,RETAINING PLATE 19 19 BOLT,RETAINING PLATE 0180-014004-0020 informace po přihlášení 12,10 Kč
GASKET, CRANKCASE 20 20 GASKET, CRANKCASE 0800-011001 informace po přihlášení 435,60 Kč
PLATE, OIL STRAINER 21 21 PLATE, OIL STRAINER 0800-011008-1000 informace po přihlášení 48,40 Kč
OIL STRAINER 22 22 OIL STRAINER 0800-011009 informace po přihlášení 60,50 Kč
WASHER 8.5 23 23 WASHER 8.5 0010-023305 informace po přihlášení 36,30 Kč
BOLT,M8×12.5, FLANGE 24 24 BOLT,M8×12.5, FLANGE 0180-332002-0020 informace po přihlášení 24,20 Kč
LEFT CRANKCASE ASSY 25 25 LEFT CRANKCASE ASSY 0800-011100-0001 informace po přihlášení 9 922,00 Kč
LEFT CRANKCASE ASSY 25 25 LEFT CRANKCASE ASSY 0800-011100-0002 informace po přihlášení 9 946,20 Kč
LEFT CRANKCASE 26 26 LEFT CRANKCASE 0800-011101-0001 informace po přihlášení 9 425,90 Kč
LEFT CRANKCASE 26 26 LEFT CRANKCASE 0800-011101-0002 informace po přihlášení 9 909,90 Kč
BOLT M6×50 27 27 BOLT M6×50 0010-013010-0030 informace po přihlášení 12,10 Kč
LOWER GUIDE, TIMING CHAIN 28 28 LOWER GUIDE, TIMING CHAIN 0800-011007 informace po přihlášení 24,20 Kč
WIRE CLAMP 29 29 WIRE CLAMP 0180-014010 informace po přihlášení 12,10 Kč
BOLT M6×12 30 30 BOLT M6×12 0010-021019-0030 informace po přihlášení 12,10 Kč
GASKET, LEFT CRANKCASE COVER 31 31 GASKET, LEFT CRANKCASE COVER 0800-011002 informace po přihlášení 266,20 Kč
IDLE GEAR, BREATHER 32 32 IDLE GEAR, BREATHER 0800-011004 informace po přihlášení 60,50 Kč
CIRCLIP 10 33 33 CIRCLIP 10 30801-01005 informace po přihlášení 24,20 Kč
WASHER10 34 34 WASHER10 0800-011005 informace po přihlášení 12,10 Kč
PLUG SCREW 35 35 PLUG SCREW 0800-011006 informace po přihlášení 24,20 Kč
IDLE GEAR SHAFT, BREATHER 36 36 IDLE GEAR SHAFT, BREATHER 0800-011104 informace po přihlášení 60,50 Kč
OIL SEAL15×26×6 37 37 OIL SEAL15×26×6 0800-011203 informace po přihlášení 84,70 Kč
GEAR, BREATHER 38 38 GEAR, BREATHER 0800-011201 informace po přihlášení 145,20 Kč
BEARING 6200-RS 39 39 BEARING 6200-RS 30400-01003 informace po přihlášení 617,10 Kč
SHAFT, BREATHER 40 40 SHAFT, BREATHER 0800-011202 informace po přihlášení 48,40 Kč
BREATHER ASSY 41 41 BREATHER ASSY 0800-011200 informace po přihlášení 895,40 Kč
BOLT M8×60 42 42 BOLT M8×60 0130-011109-0010 informace po přihlášení 24,20 Kč
DRAIN BOLT, M12×1.5 43 43 DRAIN BOLT, M12×1.5 0110-013005-0030 informace po přihlášení 24,20 Kč
WASHER 12 44 44 WASHER 12 0010-021014 informace po přihlášení 24,20 Kč
SWITCH, OIL PRESSURE 45 45 SWITCH, OIL PRESSURE 01A0-012200 informace po přihlášení 326,70 Kč
WASHER10 46 46 WASHER10 0010-060010 informace po přihlášení 12,10 Kč
SEAT, BREATHER 47 47 SEAT, BREATHER 0800-011105 informace po přihlášení 60,50 Kč
SLEEVE, GEARSHIFT 48 48 SLEEVE, GEARSHIFT 0800-011106 informace po přihlášení 36,30 Kč