Nákupní košík: 0 položek Košík

Náhradní díly pro Čtyřkolky CFMOTO

Gladiator Z8 Euro2 (2016) - Hydraulické brzdy - F08-1
Číslo na výkresu Název částky Kód součástky Cena s DPH Množství
HYDRAULIC BRAKE ASSY 1 1 HYDRAULIC BRAKE ASSY 7000-080100 informace po přihlášení Na dotaz
REAR BRAKE PAD 2 2 REAR BRAKE PAD 9060-081010 informace po přihlášení 435,60 Kč
FRONT CALIPER,RH 3 3 FRONT CALIPER,RH 4060-080800 informace po přihlášení 1 851,30 Kč
BOLT M8X25 4 4 BOLT M8X25 30006-080025840 informace po přihlášení 12,10 Kč
SEAL GASKET 5 5 SEAL GASKET 5190-080104 informace po přihlášení 12,10 Kč
RH&LOWER BRAKE HOSE,FRONT 6 6 RH&LOWER BRAKE HOSE,FRONT 7000-080110 informace po přihlášení 859,10 Kč
BOLT, OIL DRAIN 7 7 BOLT, OIL DRAIN 5190-080103 informace po přihlášení 24,20 Kč
LH&LOWER BRAKE HOSE,FRONT 8 8 LH&LOWER BRAKE HOSE,FRONT 7000-080120 informace po přihlášení 701,80 Kč
BANJO BOLT 9 9 BANJO BOLT 9010-080101-B000 informace po přihlášení 36,30 Kč
T-JOINT 10 10 T-JOINT 7000-080102 informace po přihlášení 338,80 Kč
BOLT M6X30 11 11 BOLT M6X30 30006-060030840 informace po přihlášení 12,10 Kč
HOSE,OIL CUP 12 12 HOSE,OIL CUP 9060-080101 informace po přihlášení 217,80 Kč
FRONT BRAKE HOSE,REAR 13 13 FRONT BRAKE HOSE,REAR 7000-080130 informace po přihlášení 1 609,30 Kč
MASTER CYLINDER 14 14 MASTER CYLINDER 4060-080200 informace po přihlášení 4 174,50 Kč
SPRING, BRAKE SWITCH 15 15 SPRING, BRAKE SWITCH 9060-080004 informace po přihlášení 36,30 Kč
FIXING BRACKET, BRAKE PEDAL 16 16 FIXING BRACKET, BRAKE PEDAL 9060-081200-1000 informace po přihlášení 496,10 Kč
OIL CUP 17 17 OIL CUP 9030-080110 informace po přihlášení 278,30 Kč
FRONT BRAKE PAD,RH 18 18 FRONT BRAKE PAD,RH 9060-080810 informace po přihlášení 435,60 Kč
BOLT M6X20 19 19 BOLT M6X20 30006-060020840 informace po přihlášení 12,10 Kč
BUSHING 20 20 BUSHING 9060-105002 informace po přihlášení 36,30 Kč
BRAKE PEDAL 21 21 BRAKE PEDAL 9060-081300 informace po přihlášení 1 258,40 Kč
RETURN SPRING 22 22 RETURN SPRING 9060-080003 informace po přihlášení 36,30 Kč
SCREW M6X40 23 23 SCREW M6X40 30107-060040440 informace po přihlášení Na dotaz
NUT M6 24 24 NUT M6 30200-060840 informace po přihlášení 12,10 Kč
LH&LOWER BRAKE HOSE,REAR 25 25 LH&LOWER BRAKE HOSE,REAR 7000-080140 informace po přihlášení 471,90 Kč
RH&LOWER BRAKE HOSE,REAR 26 26 RH&LOWER BRAKE HOSE,REAR 7000-080160 informace po přihlášení 629,20 Kč
SCREW M10X1.25X35 27 27 SCREW M10X1.25X35 30102-102035840 informace po přihlášení 24,20 Kč
REAR CALIPER,RH 28 28 REAR CALIPER,RH 7000-080170 informace po přihlášení 1 875,50 Kč
REAR CALIPER,LH 29 29 REAR CALIPER,LH 7000-080150 informace po přihlášení 1 875,50 Kč
FRONT CALIPER,LH 30 30 FRONT CALIPER,LH 4060-080900 informace po přihlášení 1 851,30 Kč
WASHER 31 31 WASHER 30306-120142 informace po přihlášení 12,10 Kč
COTTER PIN 32 32 COTTER PIN 30903-0322240 informace po přihlášení 12,10 Kč
CIRCLIP 33 33 CIRCLIP 9010-080104 informace po přihlášení 36,30 Kč
CLAMP 34 34 CLAMP 9010-080405 informace po přihlášení 36,30 Kč
FRONT BRAKE PAD,LH 35 35 FRONT BRAKE PAD,LH 9060-080910 informace po přihlášení 435,60 Kč