Nákupní košík: 0 položek Košík

Náhradní díly pro Čtyřkolky CFMOTO

Číslo na výkresu Název částky Kód součástky Cena s DPH Množství
RIGHT BRAKE PAD,FRONT BRAKE 1 1 RIGHT BRAKE PAD,FRONT BRAKE
brzdové destičky
9060-080810 informace po přihlášení 435,60 Kč
REAR BRAKE PAD 2 2 REAR BRAKE PAD
brzdové destičky
9060-081010 informace po přihlášení 435,60 Kč
RIGHT CALIPER, FRONT BRAKE 3 3 RIGHT CALIPER, FRONT BRAKE 9060-080800 informace po přihlášení 1 948,10 Kč
BOLT 4 4 BOLT 30006-080025840 informace po přihlášení 12,10 Kč
SEAL WASHER 5 5 SEAL WASHER 5190-080104 informace po přihlášení 12,10 Kč
RIGHT FLUID HOSE (LOWER), FRONT BRAKE 6 6 RIGHT FLUID HOSE (LOWER), FRONT BRAKE 9060-080400 informace po přihlášení 774,40 Kč
BOLT, FLUID BYPASS 7 7 BOLT, FLUID BYPASS 9030-080103 informace po přihlášení 24,20 Kč
LEFT FLUID HOSE(LOWER), FRONT BRAKE 8 8 LEFT FLUID HOSE(LOWER), FRONT BRAKE 9060-080300 informace po přihlášení 774,40 Kč
BOLT, FLUID BYPASS 9 9 BOLT, FLUID BYPASS 9010-080101-B000 informace po přihlášení 36,30 Kč
BOLT, FLUID BYPASS 10 10 BOLT, FLUID BYPASS 5190-080103 informace po přihlášení 24,20 Kč
LEFT CALIPER, FRONT BRAKE 11 11 LEFT CALIPER, FRONT BRAKE 9060-080900 informace po přihlášení 1 948,10 Kč
FLUID HOSE, BRAKE FLUID RESERVOIR 12 12 FLUID HOSE, BRAKE FLUID RESERVOIR 9060-080101 informace po přihlášení 217,80 Kč
FRONT FLUID HOSE, REAR BRAKE 13 13 FRONT FLUID HOSE, REAR BRAKE 9060-080500 informace po přihlášení 1 984,40 Kč
MASTER CYLINDER 14 14 MASTER CYLINDER 9060-080200 informace po přihlášení 4 404,40 Kč
SPRING, BRAKE SWITCH 15 15 SPRING, BRAKE SWITCH 9060-080004 informace po přihlášení 36,30 Kč
FIXING BRACKET, BRAKE PEDAL 16 16 FIXING BRACKET, BRAKE PEDAL 9060-081200-1000 informace po přihlášení 496,10 Kč
BRAKE FLUID RESERVOIR 17 17 BRAKE FLUID RESERVOIR 9030-080110 informace po přihlášení 278,30 Kč
BOLT 18 18 BOLT 30006-060010840 informace po přihlášení 12,10 Kč
BOLT 19 19 BOLT 30006-060020840 informace po přihlášení 12,10 Kč
BUSHING 20 20 BUSHING 9060-105002 informace po přihlášení 36,30 Kč
BRAKE PEDAL 21 21 BRAKE PEDAL 9060-081300 informace po přihlášení 1 258,40 Kč
RETURN SPRING 22 22 RETURN SPRING 9060-080003 informace po přihlášení 36,30 Kč
T-JOINT 23 23 T-JOINT 9030-080102 informace po přihlášení 387,20 Kč
BOLT 24 24 BOLT 30006-060030840 informace po přihlášení 12,10 Kč
RIGHT FLUID HOSE (LOWER), REAR BRAKE 25 25 RIGHT FLUID HOSE (LOWER), REAR BRAKE 9060-080700 informace po přihlášení 580,80 Kč
LEFT FLUID HOSE (LOWER), REAR BRAKE 26 26 LEFT FLUID HOSE (LOWER), REAR BRAKE 9060-080600 informace po přihlášení 423,50 Kč
SCREW 27 27 SCREW 30102-102035840 informace po přihlášení 24,20 Kč
REAR CALIPER (RH) 28 28 REAR CALIPER (RH) 9060-081000 informace po přihlášení 3 037,10 Kč
REAR CALIPER (LH) 29 29 REAR CALIPER (LH) 9060-081100 informace po přihlášení 3 037,10 Kč
HYDRAULIC BRAKE 30 30 HYDRAULIC BRAKE 9060-080100 informace po přihlášení 18 004,80 Kč
HYDRAULIC BRAKE 30 30 HYDRAULIC BRAKE 9060-0801B0 informace po přihlášení 19 384,20 Kč
PLAIN WASHER 31 31 PLAIN WASHER 30306-120142 informace po přihlášení 12,10 Kč
COTTER PIN 32 32 COTTER PIN 30903-0322220 informace po přihlášení 12,10 Kč
CIRCLIP 33 33 CIRCLIP 9010-080104 informace po přihlášení 36,30 Kč
CIRCLIP 34 34 CIRCLIP 9010-080405 informace po přihlášení 36,30 Kč
LEFT BRAKE PAD,FRONT BRAKE 35 35 LEFT BRAKE PAD,FRONT BRAKE
brzdové destičky
9060-080910 informace po přihlášení 435,60 Kč
BOLT, M6X40 36 36 BOLT, M6X40 30006-060040840 informace po přihlášení 12,10 Kč
NUT M6 37 37 NUT M6 30202-060140 informace po přihlášení 12,10 Kč