Nákupní košík: 0 položek Košík

Náhradní díly pro Čtyřkolky CFMOTO

Všechny díly

Gladiator Z1000 Sport T1b (2020) - LEFT CRANKCASE ASSY - E01-1
Číslo na výkresu Název částky Kód součástky Cena s DPH Množství
LH CRANKCASE ASSY 01 01 LH CRANKCASE ASSY 0JWA-011100-20000 informace po přihlášení 7 332,60 Kč
LH CRANKCASE ASSY 01 01 LH CRANKCASE ASSY 0JWA-011100-20001 informace po přihlášení Na dotaz
ROLLER NEEDLE P5x11.8 02 02 ROLLER NEEDLE P5x11.8 30406-00500 informace po přihlášení 12,10 Kč
GEARSHAFT,REVERSE 03 03 GEARSHAFT,REVERSE 0JWA-060001-10000 informace po přihlášení 229,90 Kč
DOWEL PIN Dia 8x14 04 04 DOWEL PIN Dia 8x14 0010-080008 informace po přihlášení 12,10 Kč
BOLT M6x22 05 05 BOLT M6x22 0010-080013-0010 informace po přihlášení 12,10 Kč
SOLID PIN 8x14 06 06 SOLID PIN 8x14 0700-022018 informace po přihlášení 12,10 Kč
JOINT, BREATHER HOSE 07 07 JOINT, BREATHER HOSE 0010-013006-0010 informace po přihlášení 36,30 Kč
NOZZLE VALVE ASSY 08 08 NOZZLE VALVE ASSY 0800-011400 informace po přihlášení 242,00 Kč
SEAT, BREATHER 09 09 SEAT, BREATHER 0800-011105 informace po přihlášení 60,50 Kč
IDLE GEAR SHAFT, BREATHER 10 10 IDLE GEAR SHAFT, BREATHER 0800-011104 informace po přihlášení 60,50 Kč
BOLT M8x12.5, FLANGE 11 11 BOLT M8x12.5, FLANGE 0180-332002-0010 informace po přihlášení 12,10 Kč
WASHER 8.5 12 12 WASHER 8.5 0010-023305 informace po přihlášení 36,30 Kč
INNER PLATE,OIL STRAINER 13 13 INNER PLATE,OIL STRAINER 0JWA-011008 informace po přihlášení Na dotaz
DOWEL PIN Dia 10x14 14 14 DOWEL PIN Dia 10x14 0010-021005 informace po přihlášení 12,10 Kč
BOLT M6x16 15 15 BOLT M6x16 0010-090005-0010 informace po přihlášení Na dotaz
THRUST WASHER, CRANKCASE 16 16 THRUST WASHER, CRANKCASE 0800-011003 informace po přihlášení 145,20 Kč
SCREW M4x10 17 17 SCREW M4x10 30122-040010850 informace po přihlášení 12,10 Kč
BEARING 18 18 BEARING 30499-01700 informace po přihlášení 363,00 Kč
BEARING 19 19 BEARING 30400-01704 informace po přihlášení 326,70 Kč
GASKET, CRANKCASE 20 20 GASKET, CRANKCASE 0JWA-011001-10000 informace po přihlášení 205,70 Kč
GASKET, CRANKCASE 20 20 GASKET, CRANKCASE 0JWA-011001-20000 informace po přihlášení Na dotaz
BOLT M8x60 21 21 BOLT M8x60 0130-011109-0010 informace po přihlášení 24,20 Kč
OIL PRESSURE SWITCH 22 22 OIL PRESSURE SWITCH 0800-012400 informace po přihlášení 266,20 Kč
WASHER 10 23 23 WASHER 10 0010-060010 informace po přihlášení 12,10 Kč
RESTRICTION PLUG 24 24 RESTRICTION PLUG 0800-011013-00001 informace po přihlášení 12,10 Kč
WIRE CLAMP 25 25 WIRE CLAMP 0180-014010 informace po přihlášení 12,10 Kč
BOLT M6x12 26 26 BOLT M6x12 0010-021019-0010 informace po přihlášení 12,10 Kč
SCREW PLUG 27 27 SCREW PLUG 0800-011006-00001 informace po přihlášení Na dotaz
OIL DIPSTICK 28 28 OIL DIPSTICK 0JYA-014004 informace po přihlášení 145,20 Kč
O-SEAL RING 18x3.55 29 29 O-SEAL RING 18x3.55 0110-013030 informace po přihlášení 12,10 Kč
GASKET 14 30 30 GASKET 14 0180-011006 informace po přihlášení 24,20 Kč
BOLT M14x1.5x32 31 31 BOLT M14x1.5x32 0180-011007-0010 informace po přihlášení 60,50 Kč
OIL FILTER ELEMENT 32 32 OIL FILTER ELEMENT 0800-011300-0004 informace po přihlášení 363,00 Kč
OIL FILTER, ENGINE 32 32 OIL FILTER, ENGINE 0800-011300-00030 informace po přihlášení 363,00 Kč
PLUG, SEAL 33 33 PLUG, SEAL 0130-011400 informace po přihlášení 36,30 Kč
O-SEAL RING 14x1.4 34 34 O-SEAL RING 14x1.4 0130-011303 informace po přihlášení 48,40 Kč
BOLT M8x50 35 35 BOLT M8x50 0040-012006-0010 informace po přihlášení 36,30 Kč
BREATHER ASSY 36 36 BREATHER ASSY 0800-011200 informace po přihlášení 895,40 Kč
OIL SEAL 15x26x6 37 37 OIL SEAL 15x26x6 0800-011203 informace po přihlášení 84,70 Kč
GEAR, BREATHER 38 38 GEAR, BREATHER 0800-011201 informace po přihlášení 145,20 Kč
BEARING 39 39 BEARING 30400-01003 informace po přihlášení 617,10 Kč
SHAFT, BREATHER 40 40 SHAFT, BREATHER 0800-011202 informace po přihlášení 48,40 Kč
CHAIN GUARD 41 41 CHAIN GUARD 0800-011007 informace po přihlášení 24,20 Kč
BOLT M6x105 42 42 BOLT M6x105 0030-011006-0010 informace po přihlášení 24,20 Kč
WASHER 12 43 43 WASHER 12 0010-021014 informace po přihlášení 24,20 Kč
DRAIN BOLT, MAGNETIC M12X1.5 44 44 DRAIN BOLT, MAGNETIC M12X1.5 0180-011500 informace po přihlášení 96,80 Kč
IDLE GEAR, BREATHER 45 45 IDLE GEAR, BREATHER 0800-011004 informace po přihlášení 60,50 Kč
WASHER 10 46 46 WASHER 10 0800-011005 informace po přihlášení 12,10 Kč
CIRCLIPS FOR SHAFT10 47 47 CIRCLIPS FOR SHAFT10 30801-01005 informace po přihlášení 24,20 Kč
GASKET, LH CRANKCASE COVER 48 48 GASKET, LH CRANKCASE COVER 0JWA-011004-30000 informace po přihlášení 338,80 Kč
BOLT M6x75 49 49 BOLT M6x75 0A70-011005 informace po přihlášení 12,10 Kč
OIL STRAINER 50 50 OIL STRAINER 0JWA-011009 informace po přihlášení 72,60 Kč
OUTER GASKET,OIL STRAINER 51 51 OUTER GASKET,OIL STRAINER 0JWA-011003 informace po přihlášení 12,10 Kč
OUTER PLATE,OIL STRAINER 52 52 OUTER PLATE,OIL STRAINER 0JWA-011002 informace po přihlášení 96,80 Kč
BOLT M6x23 53 53 BOLT M6x23 30017-060023420 informace po přihlášení 12,10 Kč
CAP-SHAPE BOLT M6 54 54 CAP-SHAPE BOLT M6 30212-060810 informace po přihlášení 24,20 Kč
PLAIN BEARING 1 55 55 PLAIN BEARING 1 0800-011102-0002 informace po přihlášení 108,90 Kč
PLAIN BEARING 1 55 55 PLAIN BEARING 1 0800-011102-0001 informace po přihlášení 96,80 Kč
PLAIN BEARING 2 56 56 PLAIN BEARING 2 0800-011103-0002 informace po přihlášení 108,90 Kč
PLAIN BEARING 2 56 56 PLAIN BEARING 2 0800-011103-0001 informace po přihlášení 96,80 Kč
MAIN PLAIN BEARING ASSY 57 57 MAIN PLAIN BEARING ASSY 0800-0111B0 informace po přihlášení 375,10 Kč
MAIN PLAIN BEARING ASSY 57 57 MAIN PLAIN BEARING ASSY 0800-0111A0 informace po přihlášení 375,10 Kč