Nákupní košík: 0 položek Košík

Náhradní díly pro Čtyřkolky CFMOTO

Gladiator X8 V-twin Euro2 (2016) - Elektrický systém - F15-1
Číslo na výkresu Název částky Kód součástky Cena s DPH Množství
SENSOR, SPEED 1 1 SENSOR, SPEED 7020-150400 informace po přihlášení 1 149,50 Kč
SCREW M6×25 2 2 SCREW M6×25 30006-060025840 informace po přihlášení 12,10 Kč
ELECTRIC HORN 3 3 ELECTRIC HORN 5020-150700 informace po přihlášení 242,00 Kč
SCREW M6×16 4 4 SCREW M6×16 30006-060030840 informace po přihlášení 12,10 Kč
AUXILIARY RELAY 5 5 AUXILIARY RELAY 9010-150350 informace po přihlášení 108,90 Kč
Načítám, čekejte prosím
RELAY BOX 6 6 RELAY BOX 7020-040411 informace po přihlášení 96,80 Kč
Motobaterie MOTOBATT MBTX30U 32 Ah 7 7 Motobaterie MOTOBATT MBTX30U 32 Ah
baterie
90135.29 informace po přihlášení 3 400,00 Kč
FLASHER 8 8 FLASHER 8010-151000 informace po přihlášení 157,30 Kč
CUSHION ,FLASHER 9 9 CUSHION ,FLASHER 8010-150002 informace po přihlášení 12,10 Kč
STARTER RELAY 10-1 10-1 STARTER RELAY 9010-150310-10001 informace po přihlášení 496,10 Kč
Načítám, čekejte prosím
STARTER RELAY 10-2 10-2 STARTER RELAY 5270-150500 informace po přihlášení 447,70 Kč
Načítám, čekejte prosím
FUSE, 30A 11 11 FUSE, 30A 9010-150301 informace po přihlášení 24,20 Kč
FUSE, 15A 12 12 FUSE, 15A 806A-151303 informace po přihlášení 205,70 Kč
FUSE, 10A 13 13 FUSE, 10A 806A-151302 informace po přihlášení 24,20 Kč
SCREW M6×30 14 14 SCREW M6×30 30006-060030840 informace po přihlášení 12,10 Kč
REGULATOR/RECTIFIER 15-1 15-1 REGULATOR/RECTIFIER
regulátor
01AA-177000 informace po přihlášení 2 722,50 Kč
Načítám, čekejte prosím
REGULATOR/RECTIFIER EPS 15-2 15-2 REGULATOR/RECTIFIER EPS
regulátor
0800-177000 informace po přihlášení 6 158,90 Kč
Načítám, čekejte prosím
POWER SOCKET COMP 16 16 POWER SOCKET COMP 7020-150500 informace po přihlášení 459,80 Kč
SCREW M6×16 17 17 SCREW M6×16 30006-060030840 informace po přihlášení 12,10 Kč
ECU 18 18 ECU 0800-174000-3000 informace po přihlášení 13 757,70 Kč
HIGH-TENSION CABLE1 19 19 HIGH-TENSION CABLE1 0800-179100 informace po přihlášení 363,00 Kč
IGNITION COIL 20 20 IGNITION COIL 0800-178000 informace po přihlášení 1 585,10 Kč
BOLT M6X30 21 21 BOLT M6X30 30006-060030840 informace po přihlášení 12,10 Kč
OXYGEN SENSOR 22 22 OXYGEN SENSOR 0800-176000 informace po přihlášení 4 404,40 Kč
AUXILIARY CABLE 23 23 AUXILIARY CABLE 7020-150300 informace po přihlášení 1 197,90 Kč
MAIN CABLE 24 24 MAIN CABLE 7020-150100 informace po přihlášení 8 530,50 Kč
TIE BAND 25 25 TIE BAND 8010-150003 informace po přihlášení 12,10 Kč
POSITIVE CABLE, STARTER MOTOR 26 26 POSITIVE CABLE, STARTER MOTOR 7020-150220 informace po přihlášení 1 149,50 Kč
NEGATIVE CABLE, STARTER MOTOR 27 27 NEGATIVE CABLE, STARTER MOTOR 7020-150210 informace po přihlášení 919,60 Kč
DOIDE,START 28 28 DOIDE,START 6090-150500 informace po přihlášení 48,40 Kč
RELAY, CONTROL 29 29 RELAY, CONTROL 9010-150720-2000 informace po přihlášení 2 613,60 Kč
COVER, RELAY BOX 30 30 COVER, RELAY BOX 7020-040412 informace po přihlášení 84,70 Kč
HIGH-TENSION CABLE2 31 31 HIGH-TENSION CABLE2 0800-179200 informace po přihlášení 302,50 Kč
POWER SOCKET 32 32 POWER SOCKET 7020-150800 informace po přihlášení 508,20 Kč
TAPPING SCREW ST5×30 33 33 TAPPING SCREW ST5×30 30105-050030440 informace po přihlášení 12,10 Kč
POSITIVE CABLE, BATTERY 34 34 POSITIVE CABLE, BATTERY 7020-150230 informace po přihlášení 290,40 Kč
NEGATIVE CABLE, BATTERY 35 35 NEGATIVE CABLE, BATTERY 7020-150240 informace po přihlášení 363,00 Kč
BOLT, M8×16 36 36 BOLT, M8×16 30006-080016840 informace po přihlášení 12,10 Kč
BUSHING 37 37 BUSHING 6090-040303 informace po přihlášení 12,10 Kč
RUBBER COLLAR 38 38 RUBBER COLLAR 0180-015003 informace po přihlášení 36,30 Kč