Nákupní košík: 0 položek Košík

Náhradní díly pro Čtyřkolky CFMOTO

Číslo na výkresu Název částky Kód součástky Cena s DPH Množství
BOLT M8×50 01 01 BOLT M8×50 0040-012006-0010 informace po přihlášení 36,30 Kč
BOLT M6×16 02 02 BOLT M6×16 0010-090005-0010 informace po přihlášení Na dotaz
SPEED SENSOR 03 03 SPEED SENSOR 0GR0-011020 informace po přihlášení 1 403,60 Kč
DOWEL PIN φ8×14 04 04 DOWEL PIN φ8×14 0010-080008 informace po přihlášení 12,10 Kč
BOLT M14*1.5*12 05 05 BOLT M14*1.5*12 0GR0-011003 informace po přihlášení 36,30 Kč
GASKET 14 06 06 GASKET 14 0180-011006 informace po přihlášení 24,20 Kč
LH CRANKCASE COMP. 07 07 LH CRANKCASE COMP. 0GR0-011100 informace po přihlášení 8 857,20 Kč
BOLT M6×60 08 08 BOLT M6×60 0010-011017-0010 informace po přihlášení Na dotaz
DOWEL PIN φ10×14 09 09 DOWEL PIN φ10×14 0010-021005 informace po přihlášení 12,10 Kč
OIL RAIL COVER PLATE 10 10 OIL RAIL COVER PLATE 0GR0-011002 informace po přihlášení Na dotaz
PAPER WASHER, OIL RAIL 11 11 PAPER WASHER, OIL RAIL 0GR0-011004 informace po přihlášení 12,10 Kč
BEARING 12 12 BEARING 30499-01700 informace po přihlášení 363,00 Kč
BEARING 13 13 BEARING 30400-01704 informace po přihlášení 326,70 Kč
BEARING 14 14 BEARING 30499-01500 informace po přihlášení 169,40 Kč
O-SEAL RING 13×2 15 15 O-SEAL RING 13×2 01A0-013005 informace po přihlášení 12,10 Kč
O-SEAL RING 18×3.55 16 16 O-SEAL RING 18×3.55 0110-013030 informace po přihlášení 12,10 Kč
DIPSTICK, ENGINE OIL 17 17 DIPSTICK, ENGINE OIL 0GR0-011005 informace po přihlášení 60,50 Kč
BOLT M6×20 18 18 BOLT M6×20 0010-023010-0010 informace po přihlášení 12,10 Kč
SCREW 19 19 SCREW 30105-060012420 informace po přihlášení 12,10 Kč
BEARING 20 20 BEARING 30400-02201 informace po přihlášení 350,90 Kč
PLATE,OIL STRAINER 21 21 PLATE,OIL STRAINER 0GR0-011001 informace po přihlášení 314,60 Kč
BOLT PLUG, OIL DRAIN M12×1.5×15 22 22 BOLT PLUG, OIL DRAIN M12×1.5×15 0110-013005-0010 informace po přihlášení 24,20 Kč
WASHER 12 23 23 WASHER 12 0010-021014 informace po přihlášení 24,20 Kč
OIL STRAINER 24 24 OIL STRAINER 0GR0-011010 informace po přihlášení 121,00 Kč
O-SEAL RING 63×2.5 25 25 O-SEAL RING 63×2.5 0800-014003 informace po přihlášení 36,30 Kč
O-RING 26 26 O-RING 30502-010000N informace po přihlášení 12,10 Kč
DUAL GEAR SHAFT,OIL PUMP 27 27 DUAL GEAR SHAFT,OIL PUMP 0GR0-011102 informace po přihlášení 181,50 Kč
ROLLER NEEDLE P5×11.8 28 28 ROLLER NEEDLE P5×11.8 30406-00500 informace po přihlášení 12,10 Kč
INTERMEDIATE GEAR SHAFT, REVERSE 29 29 INTERMEDIATE GEAR SHAFT, REVERSE 0GR0-011103 informace po přihlášení Na dotaz