Nákupní košík: 0 položek Košík

Náhradní díly pro Čtyřkolky CFMOTO

Číslo na výkresu Název částky Kód součástky Cena s DPH Množství
BOLT M8X50 1 1 BOLT M8X50 0040-012006-0010 informace po přihlášení 36,30 Kč
BOLT M6X16 2 2 BOLT M6X16 0010-090005-0010 informace po přihlášení Na dotaz
SPEED SENSOR 3 3 SPEED SENSOR 0GR0-011020 informace po přihlášení 1 403,60 Kč
DOWEL PIN Φ8×14 4 4 DOWEL PIN Φ8×14 0010-080008 informace po přihlášení 12,10 Kč
BOLT M14X1.5X12 5 5 BOLT M14X1.5X12 0GR0-011003 informace po přihlášení 36,30 Kč
WASHER 14 6 6 WASHER 14 0180-011006 informace po přihlášení 24,20 Kč
LEFT CRANKCASE ASSY 7 7 LEFT CRANKCASE ASSY 0GR0-011100 informace po přihlášení 8 857,20 Kč
BOLT M6X60 8 8 BOLT M6X60 0010-011017-0010 informace po přihlášení Na dotaz
DOWEL PIN Φ10×14 9 9 DOWEL PIN Φ10×14 0010-021005 informace po přihlášení 12,10 Kč
OIL COVER PLATE 10 10 OIL COVER PLATE 0GR0-011002 informace po přihlášení Na dotaz
PAPER WASHER 11 11 PAPER WASHER 0GR0-011004 informace po přihlášení 12,10 Kč
BEARING 6202 12 12 BEARING 6202 30499-01700 informace po přihlášení 363,00 Kč
BEARING 6203 13 13 BEARING 6203 30400-01704 informace po přihlášení 326,70 Kč
BEARING 14 14 BEARING 30499-01500 informace po přihlášení 169,40 Kč
O-RING 13X2 15 15 O-RING 13X2 01A0-013005 informace po přihlášení 12,10 Kč
O-RING 18×3.55 16 16 O-RING 18×3.55 0110-013030 informace po přihlášení 12,10 Kč
DIPSTICK, ENGINE OIL 17 17 DIPSTICK, ENGINE OIL 0GR0-011005 informace po přihlášení 60,50 Kč
BOLT M6X20 18 18 BOLT M6X20 0010-023010-0030 informace po přihlášení 12,10 Kč
BOLT M6×12 19 19 BOLT M6×12 30105-060012430 informace po přihlášení Na dotaz
ROLLING BEARING 20 20 ROLLING BEARING 30400-02201 informace po přihlášení 350,90 Kč
PLATE, OIL STRAINER 21 21 PLATE, OIL STRAINER 0GR0-011001 informace po přihlášení 314,60 Kč
DRAIN BOLT M12X1.5 22 22 DRAIN BOLT M12X1.5 0110-013005-0030 informace po přihlášení 24,20 Kč
WASHER 12 23 23 WASHER 12 0010-021014 informace po přihlášení 24,20 Kč
OIL STRAINER 24 24 OIL STRAINER 0GR0-011010 informace po přihlášení 121,00 Kč
O-RING 63X2.5 25 25 O-RING 63X2.5 0800-014003 informace po přihlášení 36,30 Kč
O-RING 26 26 O-RING 30502-010000N informace po přihlášení 12,10 Kč
LEFT CRANKCASE 27 27 LEFT CRANKCASE 0GR0-011101-00011 informace po přihlášení Na dotaz
LEFT CRANKCASE 27-1 27-1 LEFT CRANKCASE 0GR0-011101-00021 informace po přihlášení Na dotaz
NEEDLE PIN P5×11.8 28 28 NEEDLE PIN P5×11.8 30406-00500 informace po přihlášení 12,10 Kč
BEARING SLEEVEⅡ 29 29 BEARING SLEEVEⅡ 0800-011103-0001 informace po přihlášení 96,80 Kč
BEARING SLEEVEⅡ 29 29 BEARING SLEEVEⅡ 0800-011103-0002 informace po přihlášení 108,90 Kč
BEARING SLEEVEⅠ 30 30 BEARING SLEEVEⅠ 0800-011102-0001 informace po přihlášení 96,80 Kč
BEARING SLEEVEⅠ 30 30 BEARING SLEEVEⅠ 0800-011102-0001 informace po přihlášení 96,80 Kč
NTERMEDIATE GEAR, REVERSE 31 31 NTERMEDIATE GEAR, REVERSE 0GR0-011103 informace po přihlášení Na dotaz
SHAFT, DUAL GEAR,OIL PUMP 32 32 SHAFT, DUAL GEAR,OIL PUMP 0GR0-011102 informace po přihlášení 181,50 Kč
BEARING SLEEVE COMP 33 33 BEARING SLEEVE COMP 0800-0111A0 informace po přihlášení 375,10 Kč
BEARING SLEEVE COMP 33 33 BEARING SLEEVE COMP 0800-0111B0 informace po přihlášení 375,10 Kč