Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 REAR AXLE ASSY Q510-330000 30 951,80 Kč
2 BOLT M8X25 30008-080025810 24,20 Kč
3 BOLT M10X1.25x25 0180-330004-0030 24,20 Kč
4 NUT M8 0180-334006-0030 12,10 Kč
5 NUT M8 0180-334004 24,20 Kč
6 SCREW M8×45 0180-334005-0030 36,30 Kč
7 RIGHT CASE COVER, REAR AXLE 0180-334001-0080 907,50 Kč
8 O-RING 151×3 0180-334002 36,30 Kč
9 BEARING 16017/C2 30499-08500 1 790,80 Kč
10-1 ADJUST SHIM (2) 100×86×0.2 0180-330002 36,30 Kč
10-2 ADJUST SHIM (2) 100×86×0.3 0180-330002-0001 36,30 Kč
10-3 ADJUST SHIM (2) 100×86×0.4 0180-330002-0002 36,30 Kč
11 BEVEL GEAR COMP, REAR AXLE Q510-330010 5 723,30 Kč
12-1 ADJUST SHIM (1) 66.8×55.2×1.0 0180-330001 48,40 Kč
12-2 ADJUST SHIM (1) 66.8×55.2×1.2 0180-330001-0001 48,40 Kč
12-3 ADJUST SHIM (1) 66.8×55.2×1.4 0180-330001-0002 48,40 Kč
12-4 ADJUST SHIM (1) 66.8×55.2×1.6 0180-330001-0003 48,40 Kč
12-5 ADJUST SHIM (1) 66.8×55.2×1.8 0180-330001-0004 48,40 Kč
13 NEEDLE BEARING 30404-05500 411,40 Kč
14 CASE, REAR AXLE Q510-332001 4 670,60 Kč
15 WASHER 14 0180-011006 24,20 Kč
16 BOLT M14×1.25×12 0180-021008-0030 48,40 Kč
17 JOINT, BREATHER PIPE 0180-332006 48,40 Kč
18 NEEDLE BEARING 30403-01700 508,20 Kč
19-1 ADJUST SHIM 0.5 0180-330003 36,30 Kč
19-2 ADJUST SHIM 0.6 0180-330003-0001 36,30 Kč
19-3 ADJUST SHIM 0.4 0180-330003-0002 36,30 Kč
20 OIL SEAL SD4 65×90×9 NS 0180-334003 133,10 Kč
21 BEARING RETAINER Q510-331003 338,80 Kč
22 BEARING 6305 30400-02502 242,00 Kč
23 O-RING 64.5×3 0180-331004 24,20 Kč
24 BEARING SEAT, REAR AXLE Q510-331001 1 004,30 Kč
25 BOLT M8X35 30008-080035810 36,30 Kč
26 OIL SEAL 0180-331007 84,70 Kč
27 FLANGE, REAR AXLE 9060-300104 350,90 Kč
28 WASHER 12.5X30X4 0180-331008-0050 36,30 Kč
29 NUT M12X1.25 0180-331009-0020 36,30 Kč
×