Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRONT AXLE Q810-310000 29 209,40 Kč
2 NUT WASHER 0180-312005-0050 36,30 Kč
3 O-RING 14×6.8 0180-312006 12,10 Kč
4 COUPLER 0181-312007-0050 1 028,50 Kč
5 OIL SEAL 48×65×9 0180-312002 84,70 Kč
6 RETAINER, BEARING Q810-311003 350,90 Kč
7 BEARING 6305 30400-02502 242,00 Kč
8-1 ADJUST SHIM 61×53×0.1 0180-310006 36,30 Kč
8-2 ADJUST SHIM 61×53×0.2 0180-310006-0001 36,30 Kč
8-3 ADJUST SHIM 61×53×0.3 0180-310006-0002 36,30 Kč
8-4 ADJUST SHIM 61×53×0.4 0180-310006-0003 36,30 Kč
8-5 ADJUST SHIM 61×53×0.5 0180-310006-0004 36,30 Kč
8-6 ADJUST SHIM 61×53×1.0 0180-310006-0005 36,30 Kč
9 BEVEL GEAR COMP. FRONT AXLE Q810-310010 6 630,80 Kč
10 NEEDLE BEARING 30499-01502 762,30 Kč
11 FRONT AXLE CASE Q810-311001 4 779,50 Kč
12 BOLT M14×1.25×12 0180-021008-0030 48,40 Kč
13 WASHER 14 0180-011006 24,20 Kč
14 JOINT, BREATHER PIPE 0180-311004-0020 24,20 Kč
15 OIL SEAL 24×38×8 0180-311001 60,50 Kč
16 SCREW M8×10 30130-080010820 12,10 Kč
17 PIN SHAFT 0180-310002 24,20 Kč
18 HEX SCREW M8×20 30102-080020820 12,10 Kč
19 GEAR MOTOR, FRONT AXLE 0181-314000 5 203,00 Kč
20 O-RING 81.2×1.9 0180-310001 24,20 Kč
21 SHIFT FORK 0180-315000 629,20 Kč
22 BEARING 16007 30400-03501 290,40 Kč
23 RETAINER 62 30800-06200 24,20 Kč
24 DRIVE CLUTCH COVER 0180-311003-0050 617,10 Kč
25 SPLINE BUSH 0180-310003-0050 496,10 Kč
26-1 ADJUST SHIM83×71×0.1 0180-310004 36,30 Kč
26-2 ADJUST SHIM83×71×0.2 0180-310004-0001 36,30 Kč
26-3 ADJUST SHIM 83×71×0.3 0180-310004-0002 36,30 Kč
26-4 ADJUST SHIM 83×71×0.4 0180-310004-0003 36,30 Kč
26-5 ADJUST SHIM 83×71×0.5 0180-310004-0004 36,30 Kč
26-6 ADJUST SHIM83×71×1.0 0180-310004-0005 36,30 Kč
27 BEARING 61912 30499-06000 1 742,40 Kč
28 FORK PIN 0180-313007-0050 36,30 Kč
29 MIDDLE-GEAR SHAFT,, FRONT DIFFERENTIAL 0180-313002 108,90 Kč
30 FRONT DIFFERENTIAL CASE Q810-313002 2 069,10 Kč
31 DRIVE GEAR, FRONT DIFFERENTIAL 0180-313001-00001 1 294,70 Kč
32 FRICTION-REDCUTION WASHER 0181-313011 24,20 Kč
33 MIDDLE GEAR, FRONT DIFFERENTIAL 0180-313003 363,00 Kč
Načítám, čekejte prosím
34 DRIVEN GEAR, FRONT DIFFERENTIAL 0180-313006-00001 822,80 Kč
35 WASHER 0180-313009-0010 48,40 Kč
36 WASHER 0180-313005-0050 36,30 Kč
37-1 ADJUST SHIM 57×40×0.1 0180-313010 36,30 Kč
37-2 ADJUST SHIM 57×40×0.2 0180-313010-0001 36,30 Kč
37-3 ADJUST SHIM 57×40×0.3 0180-313010-0002 36,30 Kč
37-4 ADJUST SHIM 57×40×0.4 0180-313010-0003 36,30 Kč
37-5 ADJUST SHIM 57×40×0.5 0180-313010-0004 36,30 Kč
37-6 ADJUST SHIM 57×40×1.0 0180-313010-0005 36,30 Kč
38 BOLT M8×28 0180-310100-0010 24,20 Kč
39 CASE COVER, FRONT AXLE Q810-310001 1 113,20 Kč
40 O-RING 141×2.4 0180-310005 36,30 Kč
41-1 ADJUST SHIM 61×53×0.1 0180-310006 36,30 Kč
41-2 ADJUST SHIM 61×53×0.2 0180-310006-0001 36,30 Kč
41-3 ADJUST SHIM 61×53×0.3 0180-310006-0002 36,30 Kč
41-4 ADJUST SHIM 61×53×0.4 0180-310006-0003 36,30 Kč
41-5 ADJUST SHIM 61×53×0.5 0180-310006-0004 36,30 Kč
41-6 ADJUST SHIM 61×53×1.0 0180-310006-0005 36,30 Kč
42 BEARING 6007 30400-03502 278,30 Kč
43 BOLT M10×1.25×18 0180-313100-0010 24,20 Kč
44 NUT M14×1.5 0180-312004-0010 36,30 Kč
×