Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FLOOR 9060-040013 4 682,70 Kč
2 SIDE PANEL (LH) 9060-040005 1 318,90 Kč
3 SIDE PANEL (RH) 9060-040006 1 318,90 Kč
4 CONSOLE COVER 9060-040016 2 371,60 Kč
5 PARKING BRAKE COVER 9060-040019 229,90 Kč
6 BATTERY BOX 9060-040014 1 355,20 Kč
6 BATTERY BOX 9060-040014-1000 1 355,20 Kč
7 COVER, FUEL TANK PORT 9060-040018 689,70 Kč
8 BATTERY COVER 9060-040027 133,10 Kč
8 BATTERY COVER 9060-040027-1000 133,10 Kč
9 PROTECT COVER, ELECTRIC 9060-042801 447,70 Kč
9 PROTECT COVER, ELECTRIC 9060-042801-1000 447,70 Kč
10 BOLT M8×16 30006-080016840 12,10 Kč
11 PUSH RIVET 9060-040310 12,10 Kč
12 BOLT M6×16 30006-080016840 12,10 Kč
13 TAPPING SCREW ST4.8×16 30110-480160040 12,10 Kč
14 CLAMP,NUT M6 8030-040800 12,10 Kč
15 BOLT M6×20 30006-080020840 12,10 Kč
16 SCREW 30112-060016440 12,10 Kč
17 RIGHT PAD 9060-120002 48,40 Kč
×