Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
A WATER PUMP 0180-081000 1 246,30 Kč
A WATER PUMP 060C-081000 1 246,30 Kč
1 BOLT M6×70 0020-011018-0030 12,10 Kč
1 BOLT M6×50 0010-013010-0030 12,10 Kč
2 BOLT M6×30 0010-060012-0030 12,10 Kč
3 BOLT M6×12 0010-021019-0030 12,10 Kč
4 WASHER 6 0010-060009 12,10 Kč
5 COVER, WATER PUMP HOUSING 0180-081002-0080 338,80 Kč
5 WATER PUMP HOUSING 060C-081002-0080 338,80 Kč
5 WATER PUMP HOUSING 060C-081002 326,70 Kč
6 IMPELLER 0180-081001 96,80 Kč
7 GASKET 0180-081006 24,20 Kč
8 WATER SEAL 0010-081000 205,70 Kč
9 SHAFT, WATER PUMP 0180-081004-0050 96,80 Kč
10 COVER, WATER PUMP 0180-081100 314,60 Kč
11 OIL SEAL 10×20×5 0110-080005 36,30 Kč
12 BEARING 6000 30400-01000 96,80 Kč
13 RETAINER 10 30801-01005 12,10 Kč
14 O-RING 34×2.5 0180-080002 12,10 Kč
15 WATER OUTLET PIPE 0180-082000 266,20 Kč
16 O-RING 21×2.5 0180-080001 12,10 Kč
17 BOLT M6×12 0010-021019-0030 12,10 Kč
×