Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 DRIVE BEVEL GEAR ASSEMBLY, RA 0180-331000 13 552,00 Kč
2 REAR GEAR CASE 0180-332000 4 670,60 Kč
3-1 ADJUST SHIM(1) 1.0 0180-330001 48,40 Kč
3-2 ADJUST SHIM(1) 1.2 0180-330001-0001 48,40 Kč
3-3 ADJUST SHIM(1) 1.4 0180-330001-0002 48,40 Kč
3-4 ADJUST SHIM(1) 1.6 0180-330001-0003 48,40 Kč
3-5 ADJUST SHIM(1) 1.8 0180-330001-0004 48,40 Kč
5-1 ADJUST SHIM(2) 0.2 0180-330002 36,30 Kč
5-2 ADJUST SHIM(2) 0.3 0180-330002-0001 36,30 Kč
5-3 ADJUST SHIM(2) 0.4 0180-330002-0002 36,30 Kč
6 RING GEAR BEARING HOUSING 0180-334000 2 940,30 Kč
7 BOLT 30008-080025810 24,20 Kč
8 BOLT 0180-330004-0030 24,20 Kč
9 BOLT 30008-080035810 36,30 Kč
10 INNER & OUTER RACE 30403-01700 508,20 Kč
11 BEVEL GEAR COMP. REAR AXLE 0180-330010 15 052,40 Kč
12 ADJUST SHIM 0180-331012 36,30 Kč
13 BEARING 16017/C2 30400-02502 242,00 Kč
14 BEARING RETAINER 0180-331003 326,70 Kč
15 BEVEL GEAR BEARING HOUSING 0180-331005 1 185,80 Kč
16 OIL SEAL 0180-331007 84,70 Kč
17 WASHER 0180-331008-0050 36,30 Kč
18 NUT M12X1.25 0180-331009-0020 36,30 Kč
19 COUPLER, REAR AXLE 0180-331010-0050 1 427,80 Kč
20 REAR GEAR CASE 0180-332001-0080 3 884,10 Kč
21 BOLT M8×12.5 0180-332002-0020 24,20 Kč
22 WASHER 0180-334004 24,20 Kč
23 BOLT M20×1.5×12 0180-332003-0030 48,40 Kč
24 O-RING 19×2.5 0180-332004 12,10 Kč
25 BREATHER PIPE 0180-332005 169,40 Kč
26 PIPE JOINT 0180-332006 48,40 Kč
27 BOLT M14×1.25×12 0180-021008-0030 48,40 Kč
28 WASHER 14 0180-011006 24,20 Kč
29 O RING 64.5×3 0180-331004 24,20 Kč
30 NEEDLE BEARING 30404-05500 411,40 Kč
31 OIL SEAL 0180-334003 133,10 Kč
32 WIRE CLAMP A7 30601-107030 12,10 Kč
33 NUT M8 0180-334006-0030 12,10 Kč
34-1 ADJUST SHIM(0.40) 0180-330003 36,30 Kč
34-2 ADJUST SHIM(0.50) 0180-330003-0001 36,30 Kč
34-3 ADJUST SHIM(0.60) 0180-330003-0002 36,30 Kč
35 REAR GEAR BEARING HOUSING 0180-334001-0080 907,50 Kč
36 BEARING 16017/C2 30499-08500 1 790,80 Kč
37 O-RING 151×3 0180-334002 36,30 Kč
38 OIL SEAL 0180-334003 133,10 Kč
39 GASKET 0180-334004 24,20 Kč
40 HEX SCREW M8×45 0180-334005-0030 36,30 Kč
×