Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRONT AXLE 0180-310000-1000 34 751,20 Kč
2 NUT M14×1.5 0180-312004-0010 36,30 Kč
3 SCREW 0180-312005-0050 36,30 Kč
4 O-RING 14×6.8 0180-312006 12,10 Kč
5 COUPLER 0181-312007-0050 1 028,50 Kč
6 OIL SEAL 48×65×9 0180-312002 84,70 Kč
7 RETAINER, BEARING 0181-312009 326,70 Kč
8 BEARING 6007 30400-03502 278,30 Kč
9-1 ADJUST SHIM 61×53×0.1 0180-310006 36,30 Kč
9-2 ADJUST SHIM 61×53×0.2 0180-310006-0001 36,30 Kč
9-3 ADJUST SHIM 61×53×0.3 0180-310006-0002 36,30 Kč
9-4 ADJUST SHIM 61×53×0.4 0180-310006-0003 36,30 Kč
9-5 ADJUST SHIM 61×53×0.5 0180-310006-0004 36,30 Kč
9-6 ADJUST SHIM 61×53×1.0 0180-310006-0005 36,30 Kč
10 BEVEL GEAR COMP. FRONT AXLE 0180-310020 7 792,40 Kč
11 NEEDLE BEARING 30499-01502 762,30 Kč
12 CASE COVER, FRONT AXLE 0181-312001-0080 2 395,80 Kč
13 OIL SEAL 24×38×8 0180-311001 60,50 Kč
14 BOLT M14×1.25×12 0180-021008-0030 48,40 Kč
15 RETAINER D25 0180-011006 24,20 Kč
16 UNIVERSAL JOINT φ22×50 0010-060010 12,10 Kč
17 RETAINER D22 0010-060011-0030 24,20 Kč
18 TOP BRACKET,DIFFERENTIAL GEAR 0181-313010-0050 1 173,70 Kč
19-1 ADJUST SHIM 57×40×0.1 0180-313010 36,30 Kč
19-2 ADJUST SHIM 57×40×0.2 0180-313010-0001 36,30 Kč
19-3 ADJUST SHIM 57×40×0.3 0180-313010-0002 36,30 Kč
19-4 ADJUST SHIM 57×40×0.4 0180-313010-0003 36,30 Kč
19-5 ADJUST SHIM 57×40×0.5 0180-313010-0004 36,30 Kč
19-6 ADJUST SHIM 57×40×1.0 0180-313010-0005 36,30 Kč
20 WASHER 0180-313009-0010 48,40 Kč
21 WASHER 0180-313005-0050 36,30 Kč
21 WASHER 0180-313005-0010 36,30 Kč
22 DRIVEN GEAR 0180-313006-00001 822,80 Kč
23 FRICTION-REDCUTION WASHER 0181-313011 24,20 Kč
24 MIDDLE GEAR, FRONT DIFFERENTIAL 0180-313003 363,00 Kč
Načítám, čekejte prosím
25 DRIVE GEAR, FRONT DIFFERENTIAL 0180-313001-00001 1 294,70 Kč
26 MIDDLE-GEAR SHAFT,, FRONT DIFFERENTIAL 0180-313002 108,90 Kč
27 BOLT M10×1.25×18 0180-313100-0010 24,20 Kč
28 FORK PIN 0180-313007-0050 36,30 Kč
29 BRACKET,DIFFERENTIAL 0181-313008-0050 1 439,90 Kč
30 BEARING 61912 30499-06000 1 742,40 Kč
31-1 ADJUST SHIM83×71×0.1 0180-310004 36,30 Kč
31-2 ADJUST SHIM83×71×0.2 0180-310004-0001 36,30 Kč
31-3 ADJUST SHIM 83×71×0.3 0180-310004-0002 36,30 Kč
31-4 ADJUST SHIM 83×71×0.4 0180-310004-0003 36,30 Kč
31-5 ADJUST SHIM 83×71×0.5 0180-310004-0004 36,30 Kč
31-6 ADJUST SHIM83×71×1.0 0180-310004-0005 36,30 Kč
32 SPLINE BUSH 0180-310003-0050 496,10 Kč
33 DRIVE CLUTCH COVER 0180-311003-0050 617,10 Kč
34 RETAINER 62 30800-06200 24,20 Kč
35 BEARING 16007 30400-03501 290,40 Kč
36 O-RING 141×2.4 0180-310005 36,30 Kč
37 CASE , FRONT DIFFERATIAL AXLE 0180-311002-1080 2 649,90 Kč
38 BOLT M8×28 0180-310100-0010 24,20 Kč
39 JOINT, BREATHER PIPE 0180-311004-0020 24,20 Kč
40 SCREW M8×10 30130-080010820 12,10 Kč
41 PIN SHAFT 0180-310002 24,20 Kč
42 SHIFT FORK 0180-315000 629,20 Kč
43 O-RING 81.2×1.9 0180-310001 24,20 Kč
44 GEAR MOTOR, FRONT AXLE 0181-314000 5 203,00 Kč
45 HEX SCREW M8×20 30102-080020840 12,10 Kč
×