Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRONT AXLE 0180-310000-1000 34 751,20 Kč
2 BOLT M10×1.25×25 30006-102025840 36,30 Kč
3 SCREW 30006-102090840 48,40 Kč
4 NUT M10×1.25 30204-102110 12,10 Kč
5 BREATHER HOSE,FRONT AXLE 9010-310001 181,50 Kč
6 CIRCLIP Φ8 30601-108010 12,10 Kč
7 BOLT M8×1×22 9010-290001 12,10 Kč
8 WASHER 30306-080142 12,10 Kč
9 FRONT DRIVE SHAFT 7020-290100 3 932,50 Kč
10 BOLT M10×30 30006-103030840 24,20 Kč
11 WASHER 7020-290002 36,30 Kč
12 COUPLER, OUTPUT SHAFT 7020-290001 955,90 Kč
13 REAR DRIVE SHAFT 7020-300100 3 932,50 Kč
14 BOLT M10×1.25×30 9010-300001 36,30 Kč
15 WASHER Φ10 9010-300002 12,10 Kč
16 REAR BRAKE DISC 9010-080002 1 657,70 Kč
17 REAR AXLE 0180-330000 26 837,80 Kč
18 BOLT M10×1.25×110 30006-102110840 60,50 Kč
19 UNIVERSAL JOINT φ25×64 7020-290130 435,60 Kč
20 CIRCLIP D25 30800-02515 12,10 Kč
21 UNIVERSAL JOINT φ22×50 7020-300120 399,30 Kč
22 CIRCLIP D22 30800-02205 12,10 Kč
×