Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BOLT M8×55 30006-080055840 24,20 Kč
2 ALUM. COVER, HANDLEBAR 9010-030006 84,70 Kč
3 SEAL RING 9010-100404 12,10 Kč
3 O-RING 30502-032800N 24,20 Kč
Načítám, čekejte prosím
4 BOLT M8×60 30003-080060840 24,20 Kč
5 STEERING STEM ASSY 7020-100310 3 605,80 Kč
6 BOLT M6×17 8010-000005-1000 12,10 Kč
6 BOLT M8×22 7020-100001 12,10 Kč
Načítám, čekejte prosím
7 BEARING SEAT, STEERING 7020-100301 48,40 Kč
8 NUT M6 30204-060840 12,10 Kč
9 COTTER PIN 30903-0201640 12,10 Kč
9 COTTER PIN 30903-0252640 12,10 Kč
Načítám, čekejte prosím
10 NUT M10×1.25 9010-100002 12,10 Kč
11 WASHER 30306-100142 12,10 Kč
12 STEERING TIE-ROD 9010-100530 1 306,80 Kč
13 BUSHING, STEERING STEM 9010-1004A0 387,20 Kč
13 BUSHING, STEERING STEM 7020-1006A0 895,40 Kč
Načítám, čekejte prosím
14 LOCKING PIECE 7020-100603 24,20 Kč
Načítám, čekejte prosím
15 LINER PLATE SET 7020-100610 60,50 Kč
Načítám, čekejte prosím
16 BUSH 7020-100604 24,20 Kč
Načítám, čekejte prosím
17 OUTER BUSH, STEERING SHAFT SPHERICAL 7020-100601-00001 121,00 Kč
Načítám, čekejte prosím
18 INNER BUSH,STEERING SHAFT SPHERICAL 7020-100602 193,60 Kč
Načítám, čekejte prosím
19 BEARING,STEERING STEM 7020-100600 617,10 Kč
Načítám, čekejte prosím
×