Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 HEX SCREW M6×20 A000-040703 12,10 Kč
2 BIG WASHER 30305-080142 12,10 Kč
3 HAND PROTECTOR, RH 7020-100203 1 028,50 Kč
4 LEFT GRIP 8060-100001 205,70 Kč
5 CLAMP, HAND PROTECTOR 7020-100204 302,50 Kč
6 HANDLEBAR SWITCH, RH 7020-160700 1 234,20 Kč
7 REAR VIEW MIRROR,RH
zrcátko
7020-200300 665,50 Kč
8 CABLE, THROTTLE 7020-100510 145,20 Kč
9 HANDLEBAR
řidítka
7020-100100 931,70 Kč
10 TAPPING SCREWST4.8×16 30110-480160040 12,10 Kč
11 SWITCH, WINCH 7020-150710 895,40 Kč
12 BOLT M6×10 30006-060010840 12,10 Kč
13 BRAKE LEVER COMP. 9010-080250 302,50 Kč
13 BRAKE LEVER COMP. 9010-080250-1000 338,80 Kč
14 HANDLEBAR SWITCH (LH) 7020-160600 1 234,20 Kč
15 REAR VIEW MIRROR,LH
zrcátko
7020-200200 665,50 Kč
16 HAND PROTECTOR, LH 7020-100202 1 028,50 Kč
17 SCREW M6×16 30112-060016440 12,10 Kč
18 NUT M6 30200-060840 12,10 Kč
19 COVER, HANDLEBAR 7020-100201 544,50 Kč
19-1 COVER, HANDLEBAR 7020-100205 423,50 Kč
20 CLAMP ST4.8 5020-040049 12,10 Kč
21-1 CFMOTO LOGO 9060-190001 302,50 Kč
21-2 SMALL CFMOTO LOGO 7020-190206 302,50 Kč
22 CABLE, REAR BRAKE 7020-080230 157,30 Kč
23 SHAFT, PIN 30904-0602010 36,30 Kč
24 WASHER 30306-060142 12,10 Kč
25 COTTER PIN 30903-0162040 12,10 Kč
26 BRAKE LEVER 9010-080251 205,70 Kč
27 NUT M6 30204-060840 12,10 Kč
28 BOLT M6×22 30006-060022840 12,10 Kč
×