Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 STABILIZER BAR 9010-060500 1 331,00 Kč
2 RUBBER SUPPORT 9010-060003 84,70 Kč
3 SCREW 9010-060002 108,90 Kč
4 BOLT M8×12 30006-080012840 12,10 Kč
5 BALL PIN (RH) 9010-060800-1000 847,00 Kč
6 LOCK NUT 30204-102110 12,10 Kč
7 BOLT,M10×1.25×140 30006-102140840 36,30 Kč
7 BOLT,M10×1.25×100 30006-102100840 60,50 Kč
8 BUSH, REAR ROCKER ARM 401B-060001 193,60 Kč
9 SPACER,SHOCK ABSORBER 401B-050001 181,50 Kč
10 BOLT,M10×1.25×70 30006-102070840 48,40 Kč
11 CAP, BUFFERING COLLAR 9010-050003 24,20 Kč
12 BUFFERING COLLAR 9010-050500 96,80 Kč
13 REAR SUSPENSION FENDER,RH 7020-060002 1 403,60 Kč
13-1 REAR SUSPENSION FENDER,RH 9010-040022 193,60 Kč
14 BOLT 30006-060016840 12,10 Kč
15-1 REAR SUSPENSION FENDER,LH 7020-060001 1 403,60 Kč
15-2 REAR SUSPENSION FENDER,LH 9010-040021 193,60 Kč
16 BALL PIN (LH) 9010-060700-1000 847,00 Kč
17-1 REAR LOWER ARM, LH 7020-060401 6 534,00 Kč
17-2 REAR LOWER ARM, LH 9010-060400 1 815,00 Kč
18 DUST CAP 9010-060900 48,40 Kč
19 HOLDER UNIT,REAR WHEEL SHAFT 9010-0600A0 2 323,20 Kč
20 OIL CUP 3120100 108,90 Kč
21 BEARING, HUB 30499-03080 871,20 Kč
22 CIRCLIP 30800-05505 24,20 Kč
23 MIDDLE SPACER 9010-060005 48,40 Kč
24 WASHER 9010-060004 84,70 Kč
25-1 REAR SHOCK ABSORBER 7020-060600 4 235,00 Kč
25-2 REAR SHOCK ABSORBER YT 7020-061600-1000 6 388,80 Kč
26 BOLT,M10×1.25×50 30006-102050840 36,30 Kč
27-1 REAR UPPER ARM, LH 401B-060301 3 025,00 Kč
27-2 REAR UPPER ARM, LH 9010-060300 1 512,50 Kč
28-1 REAR LOWER ARM, RH 7020-060201 6 534,00 Kč
28-2 REAR LOWER ARM, RH 9010-060200 1 815,00 Kč
29-1 REAR UPPER ARM, RH 401B-060101 3 025,00 Kč
29-2 REAR UPPER ARM, RH 9010-060100 1 512,50 Kč
30-1 BOLT,M10×1.25×70 30006-102070840 48,40 Kč
30-2 BOLT,M10×1.25×50 30006-102050840 36,30 Kč
×