Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1-1 FRONT LOWER ARM, RH 7020-050101 3 690,50 Kč
1-2 FRONT LOWER ARM, RH 9010-050100 677,60 Kč
2-1 FRONT PROTECTOR, RH 7020-050004 1 488,30 Kč
2-2 FRONT PROTECTOR, RH 9010-040024 157,30 Kč
3 BOLT M10×1.25×70 30006-102070840 48,40 Kč
4 CAP, BUFFERING COLLAR 9010-050003 24,20 Kč
5 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
6 BUFFERING COLLAR 9010-050500 96,80 Kč
7-1 FRONT PROTECTOR, LH 7020-050003 1 488,30 Kč
7-2 FRONT PROTECTOR, LH 9010-040023 157,30 Kč
8-1 FRONT LOWER ARM, LH 7020-050301 3 690,50 Kč
8-2 FRONT LOWER ARM, LH 9010-050300 677,60 Kč
9 BOLT M10×1.25×50 30006-102040840 36,30 Kč
9 BOLT M10×1.25×50 30006-102050840 36,30 Kč
10 BOTTOM BALL PIN 9010-050800 1 125,30 Kč
11 BEARING, HUB 30499-03080 871,20 Kč
12 CIRCLIP 30800-05505 24,20 Kč
13 GUARD, BRAKE DISC 9010-030008-1000 254,10 Kč
14 NUT M10×1.25 30204-102110 12,10 Kč
15 STEERING KNUCKLE, LH 9010-050002 1 718,20 Kč
16 COTTER PIN 30903-0201640 12,10 Kč
16 COTTER PIN 30903-0252640 12,10 Kč
17 RETAINER 30801-03405 12,10 Kč
18 SLOT NUT M10×1.25 9010-100002 12,10 Kč
19 TOP BALL PIN 9010-050700 1 173,70 Kč
20-1 FRONT UPPER ARM, LH 401B-050401 3 351,70 Kč
20-2 FRONT UPPER ARM, LH 9010-050400 1 185,80 Kč
21 SPACER,SHOCK ABSORBER 401B-050001 181,50 Kč
22-1 FRONT SHOCK ABSORBER 7020-050600 4 235,00 Kč
22-2 FRONT SHOCK ABSORBER YT 7020-051600-1000 9 171,80 Kč
23-1 FRONT UPPER ARM, RH 401B-050201 3 351,70 Kč
23-2 FRONT UPPER ARM, RH 9010-050200 1 185,80 Kč
24 SPEED SENSOR 7020-150400 1 149,50 Kč
25 STEERING KNUCKLE, RH 7020-051000 2 117,50 Kč
26-1 BOLT M10×1.25×70 30006-102070840 48,40 Kč
26-2 BOLT M10×1.25×50 30006-102050840 36,30 Kč
27 BOLT M10×1.25×50 30006-102050840 36,30 Kč
×