Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRAME ASSY 7020-031000-5000 33 275,00 Kč
2 BOLT M10×1.25×100 30006-102100840 60,50 Kč
3 SCREW 30006-080020840 12,10 Kč
4 MOUNT 1, ENGINE 7020-000101 48,40 Kč
5 RIGHT DAMPER, ENGINE 7020-000120 193,60 Kč
6 MOUNT 2, ENGINE 7020-000102 96,80 Kč
7 NUT M10×1.25 30204-102110 12,10 Kč
8 LEFT DAMPER, ENGINE 7020-000110 193,60 Kč
9 BOLT M10×1.25×130 30006-102130840 12,10 Kč
10 NUT M8 30204-080840 12,10 Kč
11 BRACKET, LEFT FOOTBOARD 7020-037000 1 064,80 Kč
12 BOLT M10×1.25×170 30001-102170140 96,80 Kč
13 REAR BRACKET, ENGINE 7020-000130 774,40 Kč
14 CENTER COLLAR 7020-000171 133,10 Kč
15 UPPER MOUNT PLATE, ENGINE 7020-000150 48,40 Kč
16 UPPER MOUNT JOINT, ENGINE 7020-000160 242,00 Kč
17 BOLT M8×35 30006-080035840 24,20 Kč
18 BOLT M10×20 30006-103020840 56,87 Kč
19 BOLT M8×16 30006-080016840 12,10 Kč
20 BRACKET, RIGHT FOOTBOARD 7020-037100 907,50 Kč
21 RETAINER 30006-060012840 12,10 Kč
22 PLATE, BATTERY 7020-038011 108,90 Kč
23 RUBBER WASHER 9010-030005 12,10 Kč
24 HEAT INSULATOR, FUEL HOSE 7020-000404 157,30 Kč
25 FIXING HOOK, WIRING 7020-030130 24,20 Kč
26 BRACKET, FRONT AXLE 9010-030001 157,30 Kč
27 FIXING HOOK, CABLE 7020-000190 48,40 Kč
×