Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Gladiator X8 V-twin EFI - Přední a zad. rámy - F14
Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 SIDE REFLECTOR oranžová 5190-160230-A000 60,50 Kč
2 RIGHT BRACKET, SIDE REFLECTOR 4020-140502 496,10 Kč
3 SCREW 30006-060012840 12,10 Kč
4 NUT M5 30202-050140 12,10 Kč
5 FRONT RACK
nosič
7020-141000 3 460,60 Kč
6 LEFT BRACKET, FRONT REFLECTOR 4020-140501 496,10 Kč
7 RIGHT BRACKET, REAR REFLECTOR 4020-140504 496,10 Kč
8 REAR RACK
nosič
7020-142000 2 541,00 Kč
9 LEFT BRACKET, REAR REFLECTOR 4020-140503 496,10 Kč
10 BRACKET, REAR ARMREST 7020-140003 36,30 Kč
11 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
12 WASHER 9010-040808 108,90 Kč
13 SCREW M8×35 30102-080035840 12,10 Kč
14 LEFT HANDGRIP 4020-140600 1 185,80 Kč
15 COVER, RACK 7020-140001 1 754,50 Kč
16 TIE BAND, RACK COVER 7020-140002 217,80 Kč
17 RIGHT HANDGRIP 4020-140700 1 185,80 Kč
18 BOLT M8×16 30006-080016840 12,10 Kč
×