Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1-1 TOP COVER,AIR FILTER (oranžový) 7020-040202-0Y60 1 076,90 Kč
1-2 TOP COVER,AIR FILTER (červený) 7020-040202-0R40 1 076,90 Kč
1-3 TOP COVER,AIR FILTER (šedý) 7020-040202-0B50 1 076,90 Kč
1-4 TOP COVER,AIR FILTER (bílý) 7020-040202-0V20 1 076,90 Kč
1-5 TOP COVER,AIR FILTER (modrý) 7020-040202-0E40 1 076,90 Kč
1-6 TOP COVER,AIR FILTER (černý) 7020-040202-0B00 1 076,90 Kč
1-7 TOP COVER,AIR FILTER (listový) 7020-040202-0W00 1 076,90 Kč
2-1 LEFT SIDE PANEL (oranžový) 7020-040203-0Y60 1 101,10 Kč
2-2 LEFT SIDE PANEL (červený) 7020-040203-0R40 1 101,10 Kč
2-3 LEFT SIDE PANEL (šedý) 7020-040203-0B50 1 101,10 Kč
2-4 LEFT SIDE PANEL (bílý) 7020-040203-0V20 1 101,10 Kč
2-5 LEFT SIDE PANEL (modrý) 7020-040203-0E40 1 101,10 Kč
2-6 LEFT SIDE PANEL (černý) 7020-040203-0B00 1 101,10 Kč
2-7 LEFT SIDE PANEL (listový) 7020-040203-0W00 1 101,10 Kč
3-1 RIGHT SIDE PANEL (oranžový) 7020-040204-0Y60 1 101,10 Kč
3-2 RIGHT SIDE PANEL (červený) 7020-040204-0R40 1 101,10 Kč
3-3 RIGHT SIDE PANEL (šedý) 7020-040204-0B50 1 101,10 Kč
3-4 RIGHT SIDE PANEL (bílý) 7020-040204-0V20 1 101,10 Kč
3-5 RIGHT SIDE PANEL (modrý) 7020-040204-0E40 1 101,10 Kč
3-6 RIGHT SIDE PANEL (černý) 7020-040204-0B00 1 101,10 Kč
3-7 RIGHT SIDE PANEL (listový) 7020-040204-0W00 1 101,10 Kč
4 FOOTREST BOARD, LH
stupák
7020-040205 2 613,60 Kč
5 FOOTREST BOARD, RH
stupák
7020-040206 2 613,60 Kč
6 INDICATOR COVER, GEARSHIFT 7020-040208-0V10 423,50 Kč
7 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
8 CLAMP ST4.8 5020-040049 12,10 Kč
9 RETAINER 9060-040310 12,10 Kč
10 FIXING RUBBER BUSH 7020-040209 24,20 Kč
11 RUBBER COLLAR 0180-015003 36,30 Kč
12 BOLT M6×14 8010-000004 12,10 Kč
13 BOLT M6×16 30112-060016440 12,10 Kč
14 BOLT M6×20 30112-060020440 12,10 Kč
15 NUT M6 30202-060140 12,10 Kč
16 CLAMP,NUT M6 8030-040800 12,10 Kč
17 BOLT A000-060002 36,30 Kč
18 CLAMP ST4.2 8010-000002 12,10 Kč
19 BOLT M6×20 30006-060020840 12,10 Kč
20 JAG, FOOTREST BOARD 9010-030007 72,60 Kč
20 JAG, FOOTREST BOARD 7020-030007 242,00 Kč
21 COVER, SIDE BOX 7020-040271 254,10 Kč
22 SIDE BOX 7020-040272 738,10 Kč
23 TIE BAND, SIDE BOX 7020-040315 48,40 Kč
24 LEFT BRACKET, SIDE BOX 7020-040280 338,80 Kč
25 RIGHT BRACKET, SIDE BOX 7020-040290 338,80 Kč
×