Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 MUFFLER BODY ASSY 7020-021300 11 845,90 Kč
2 SPARK ARRESTOR 7020-021320 629,20 Kč
3 SCREW 30102-060012840 12,10 Kč
4 MOUNT, MUFFLER BODY 7020-022000 133,10 Kč
5 BUSH 7020-020001 48,40 Kč
6 BOLT M8×65 30006-080065840 24,20 Kč
7 BOLT M10×1.25×70 30006-102070840 48,40 Kč
8 BUFFERING COLLAR 9010-050500 96,80 Kč
9 FRONT EXHAUST PIPE ASSY, CYLINDER 1 7020-021100 2 795,10 Kč
10 BOLT M6×10 30006-060010840 12,10 Kč
11 HEAT INSULATOR, EXHAUST PIPE 1 7020-021101 290,40 Kč
12 FRONT EXHAUST PIPE, CYLINDER 1 7020-021110 2 359,50 Kč
13 NUT M8 8010-020001 12,10 Kč
14 BOLT M8×35 30006-080035840 24,20 Kč
15 CLAMP Ⅰ A000-020500 169,40 Kč
16 COLLAR Ⅱ A000-020003 145,20 Kč
17 MIDDLE EXHAUST PIPE 7020-021200 3 521,10 Kč
18 BOLT M5×10 30006-050010840 12,10 Kč
19 HEAT INSULATOR 2, MIDDLE EXHAUST PIPE 7020-021202 399,30 Kč
20 GLASS FABRIC INSULATOR 7020-021203 617,10 Kč
21 RETAINER 7020-021210 2 831,40 Kč
22 HEAT INSULATOR, CYLINDER 2 7020-021201 387,20 Kč
23 WASHER 30300-050142 48,40 Kč
24 SPRING WASHER 30303-050042 12,10 Kč
25 NUT M5 30200-050840 12,10 Kč
26 SPRING 9030-020002 12,10 Kč
27 GASKET, EXHAUST PIPE 0800-022300 72,60 Kč
×