Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 CLAMP d25 30603-025020 36,30 Kč
2 WATER OUTLET HOSE,CYLINDER 2 0800-026001 181,50 Kč
3 GASKET, CYLINDER HEAD 0800-022200 471,90 Kč
4 CYLINDER HEAD 2 0800-026100 8 675,70 Kč
5 TAPPING SCREW ST4.8×13 30132-480130030 24,20 Kč
6 BOLT M6×25 0010-021017-0030 12,10 Kč
7 WASHER 5.3×11×15 0800-022011 36,30 Kč
8 HOUSING, THERMOSTAT 0800-022013 72,60 Kč
9 SPARK PLUG
svíčka
0800-022800 250,47 Kč
10 SEAL RING 0010-022802 24,20 Kč
11 WASHER 20.5×30×0.8 0800-026002 12,10 Kč
12 LOCK CLIP, VALVE 0800-022016 48,40 Kč
13 UPPER SEAT, VALVE 0800-022007 72,60 Kč
14 SPRING, VALVE 0800-022006 60,50 Kč
15 SEAL RING, VALVE STEM 0010-022500 36,30 Kč
16 LOWER SEAT, VALVE 0800-022008 36,30 Kč
17 VALVE, INTAKE 0800-022004 338,80 Kč
18 BOLT, CYLINDER 0800-022003 60,50 Kč
19 BOLT M6×80 0800-022009 12,10 Kč
20 VALVE, EXHAUST 0800-022005 338,80 Kč
21 CHAIN TENSIONER 0800-022400 363,00 Kč
22 SCREW PLUG, TENSIONER 0800-022402 24,20 Kč
23 O-RING17×1.45 0800-022407 12,10 Kč
24 HOUSING, CHAIN TENSIONER 0800-022401 193,60 Kč
25 SPRING, CHAIN TENSIONER 0800-022405 48,40 Kč
26 PLUNGER, CHAIN TENSIONER 0800-022410 36,30 Kč
27 SEAL RING, TENSIONER 0800-022017 12,10 Kč
28 NUT M8 0010-011700-0010 12,10 Kč
29 STUD M8 0180-022003-0010 24,20 Kč
30 GASKE, EXHAUST PIPE 0800-022300 72,60 Kč
31 SENSOR, COOLANT TEMPERATURE 0800-026200 810,70 Kč
32 WASHER 12.3×18.5×0.5 0800-022002 36,30 Kč
33 SHAFT, ROCKER ARM 0800-022001 48,40 Kč
34 ROCKER ARM ,EXHAUST 0800-022600 350,90 Kč
35 ROCKER ARM, INTAKE 0800-022500 350,90 Kč
36 ADJUST SCREW 0800-022510 36,30 Kč
37 ADJUST NUT 0800-022506 24,20 Kč
×