Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BOLT M6×35 0010-013008-0030 12,10 Kč
2 BOLT M6×40 0010-013009-0030 12,10 Kč
3 BOLT M6×18 0010-023008-0030 12,10 Kč
4 PLUG 0800-014011 72,60 Kč
5 GASKET, PLUG 0800-014012 36,30 Kč
6 BOLT M6×1.25×35 0800-014009 48,40 Kč
7 SLEEVE, TIGHTENING 0800-014008 72,60 Kč
8 BALL BEARING60/28 30400-02800 314,60 Kč
9 CAP, OIL FILTER 0800-014002 157,30 Kč
10 O-RING 63×2.5 0800-014003 36,30 Kč
11 COVER, LEFT CRANKCASE 0800-014001 3 412,20 Kč
12-1 SENSOR, RPM 0800-014100-1000 580,80 Kč
Načítám, čekejte prosím
12-2 SENSOR, RPM 0800-014100 496,10 Kč
Načítám, čekejte prosím
13 BOLT M6×16 0010-090005-0030 12,10 Kč
14 BOLT, LEAD HOLDER 0180-014004-0020 12,10 Kč
15 LEAD HOLDER 0180-014003-0010 24,20 Kč
×