Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BOLT M6×12 0010-021019-0030 12,10 Kč
2 RETAINER, CVT BEARING 0800-013103 12,10 Kč
3 BALL BEARING 6208 30499-04000 1 173,70 Kč
4 OIL SEAL 34×55×9 0800-013104 157,30 Kč
5 CVT CASE 0800-013101 4 791,60 Kč
6 BOLT M6×40 0010-013009-0030 12,10 Kč
7 BOLT M6×45 0180-013208-0030 12,10 Kč
8 BOLT M6×50 0010-013010-0030 12,10 Kč
9 DOWEL PIN φ13×18 0180-011005 24,20 Kč
10 AIR GUIDE, CVT 0800-013110 145,20 Kč
11 BOLT M14×1.5 0180-011007-0030 60,50 Kč
12 WASHER 14 0180-011006 24,20 Kč
13 GASKET, CVT COVER 0800-013102 689,70 Kč
×